Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Festiwal Górnej Odry: Weź udział w FIT challenge'u i wygraj super nagrody!

Nie od dziś wiadomo, że Festiwal Górnej Odry to gwarancja naprawdę dobrej zabawy. W tym roku jest szansa - by połączyć przyjemne z pożytecznym!

Festiwal Górnej Odry: Weź udział w FIT challenge'u i wygraj super nagrody!

Przyjemne – bo dobrze się bawimy. Pożyteczne – bo dbamy o swoje zdrowie i kondycję. A ściślej mówiąc – rzucamy Ci wyzwanie – spal w 3 dni festiwalu jak największą liczbę kalorii i wygraj super nagrody!

Festiwal Górnej Odry to 3 dni wypełnione po brzegi licznymi atrakcjami. To idealna okazja żeby sprawdzić, ile kalorii jesteś w stanie „przepalić” podczas takiej "zabawy" w postaci m.in. tańca, spływu kajakowego czy rajdu rowerowego. A przy okazji możesz wygrać super nagrody!

1. Miejsce bon o wartości 300 zł do wykorzystania w Decathlon

2. Miejsce bon o wartości 200 zł do wykorzystania w Decathlon

3. Miejsce bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Decathlon

Sponsor nagród: Kraina Górnej Odry

CO MUSISZ ZROBIĆ?

  • w dniach 23, 24 i 25 czerwca weź udział dowolnych w atrakcjach zaplanowanych w programie Festiwalu Górnej Odry lub podejmij inną aktywność sportową
  • skorzystaj z dowolnej aplikacji skanującej ilość spalanych kalorii, by udokumentować swój wynik (liczba spalonych kalorii)
  • 26 czerwca do godz. 23:59 wyślij nam screeny z Twojej aplikacji celem udokumentowania wyniku (liczby spalonych kalorii) za pośrednictwem formularza na stronie www.roweron.pl (formularz będzie aktywny od 26.06 od godz. 8.00 do 26.06 do godz. 23.59) lub pod linkiem https://roweron.pl/form-kgo/ 

Nagrody sfinansowano z budżetu Samorządu Województwa Ślaskiego.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].