Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Groźna kolizja na ulicy Rybnickiej w Jastrzębiu-Zdroju [ZDJĘCIA]

Jastrzębscy stróże prawa wyjaśniają szczegółowe okoliczności kolizji, do której doszło wczoraj we wtorek (27.06.) na skrzyżowaniu ulic Rybnickiej, Gagarina, Pochwacie. Sprawca zdarzenia nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu.

Groźna kolizja na ulicy Rybnickiej w Jastrzębiu-Zdroju [ZDJĘCIA]
W związku ze zderzeniem samochód poszkodowanego wjechał do przydrożnego rowu. / fot. Policja

Do zdarzenia doszło we wtorek (27.06.) przed 14.00. Jak wynika z ustaleń jastrzębskich stróżów prawa, 49-latek jadąc ulicą Gagarina, na skrzyżowaniu z ulicą Rybnicką, nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu prawidłowo jadącemu samochodem hyundai ulicą Rybnicką w kierunku centrum miasta. W związku ze zderzeniem samochód poszkodowanego wjechał do przydrożnego rowu. 77-letni kierowca został zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego do Szpitala. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

źr. KMP Jastrzębie-Zdrój

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gadzina (165.225. * .188) 30.06.2023 15:48

A na Zielonej kiedy sie korkowalo? tak samo raz dziennie. Poza tym kazdy o tym wiedzial i mogl pojechac w druga strone przez Bozka. A rondo to pasuje na tym skrzyzowaniu i juz dawno powinno byc. Swiatla to kiepskie rozwiazanie, swiatla generuja korki.
A kolega @Malczik pewnie komentowal droge a nie rondo przy Mlynskiej. I zgadzam sie z nim. Jest wiecej drog do naprawy z priorytetem i czesciej uczeszczanych.

~bbbb (89.72. * .41) 30.06.2023 11:41

@Malczik, a skąd wiesz, że na Zielonej z Podhalańską jest niepotrzebne rondo? Próbowałeś kiedyś wyjechać z Zielonej w godzinach szczytu? I teraz się zacznie-wybudować rondo, zamontować sygnalizację, ograniczyć prędkość... bo jakiemuś kretynowi się spieszyło i nie mógł poczekać aż przejedzie auto, bo na widoczność akurat w tym miejscu nie można narzekać. Niestety ale wiara w to, że jeszcze zdążę bardzo rzadko się udaje. Na Rybnickiej pojawia się problem tylko w chwili gdy są zmiany na kopalniach, a poza tymi momentami wyjazd z bocznych ulic nie stanowi żadnego problemu.

~Malczik (109.197. * .18) 30.06.2023 10:11
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

W Jastrzębiu nasi włodarze wolą przebudować niepotrzebną ulicę Młyńską niż zamontować sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu na którym dochodzi bardzo często do kolizji i jest bardzo niebezpieczne