Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Czeka nas słoneczny weekend bez deszczu

Weekend na przeważającym obszarze kraju słoneczny i upalny. Rozbudowujący się od zachodu wyż będzie skutecznie blokował rozwój chmur. - Nie spodziewamy się opadów deszczu ani burz - prognozują w IMGW. Poniżej prognoza dla województw: dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego.

Czeka nas słoneczny weekend bez deszczu
Zapowiada się kontynuacja pięknej pogody (zdjęcie poglądowe, fot. Garon Piceli/ pexels.com)

Piątek

Zachmurzenie małe, okresami umiarkowane. Temperatura maksymalna od 25°C do 28°C, w rejonach podgórskich od 21°C do 25°C, wysoko w Beskidach od 13°C do 17°C, w szczytowych partiach Sudetów temperatura wzrastająca od 7-9°C rano do 11-13°C po południu. Wiatr słaby, zmienny. Wysoko w Sudetach wiatr słaby, początkowo północno-zachodni i zachodni, później zmienny.

Sobota

Bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 27°C do 30°C, w rejonach podgórskich od 23°C do 26°C, wysoko w Beskidach od 16°C do 18°C, na szczytach Sudetów temperatura wzrastająca od 9-11°C rano do 14-16°C po południu. Wiatr słaby, zmienny. Wysoko w górach wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zmieniających się.

Niedziela

Zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 28°C do 31°C, chłodniej w rejonie górskim od 26°C do 29°C. Wiatr słaby, zmienny, miejscami skręcający na południowo-wschodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) temperatura od 13°C do 16°C. Wiatr słaby, zmienny.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].