Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Praca z naturą

Lubisz majsterkowanie i pracę z drewnem? Jesteś dokładny i otwarty na naukę? Właśnie takich osób poszukują Eko-Okna do zespołu produkcji okien i drzwi drewnianych.

Praca z naturą
Choć poszukiwani są fachowcy, to nie trzeba koniecznie być ekspertem w dziedzinie stolarstwa, aby dołączyć do zespołu Eko-Okien

Eko-Okna są europejskim liderem w produkcji plastikowych okien PVC, jednak w ostatnim czasie postanowiły mocno rozwijać m.in. produkcję okien i drzwi z tradycyjnego i naturalnego materiału, jakim jest drewno. W związku z tym, zespół odpowiedzialny za tę część produkcji, który liczy już kilkaset osób, w najbliższym czasie powiększy się o nowych pracowników. Sprawdź, czy ta praca jest dla Ciebie!

Pasja i precyzja

– Praca z drewnem jest pełna pasji, ale wymaga też dużej precyzji. To doskonałe zajęcie dla tych, którzy lubią majsterkować – mówi Justyna Herok, kierownik działu rekrutacji. W tym dziale dobrze odnajdą się osoby zaangażowane, które lubią pracę zespołową i zdobywanie nowych umiejętności.

Co robi się w dziale drewna?

Pracownicy zatrudnieni w tym dziale odpowiadają za produkcję okien i drzwi drewnianych na podstawie otrzymanych wcześniej zleceń. Przygotowują odpowiednie narzędzia i maszyny do pracy, tną, frezują i wiercą. Następnie składają i montują poszczególne elementy w całość oraz szlifują i lakierują gotowe okna. Odpowiadają też za obsługę i konserwację narzędzi oraz maszyn stolarskich, a także za kontrolę jakości wykonywanych elementów. Na każdym stanowisku ważna jest współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Dodatkowe korzyści

Firma zapewnia bezpłatny transport pracowniczy, który dowozi pracowników z kilkunastu różnych miast. Osoby dojeżdżające do pracy własnym transportem z dalej położonych miejscowości otrzymują dodatek do pensji. Każdy pracownik Eko-Okien ma 50% rabat na wybrane posiłki z firmowej kuchni. – Zupa za 4 zł, a drugie danie za 9 zł. Wszystko gotujemy na miejscu i serwujemy na dziewięciu stołówkach. Żaden inny pracodawca w regionie nie ma takiej oferty – mówi Joanna Chryczyk, kierownik gastronomii. Do tego dochodzą dopłaty do prywatnej opieki medycznej, kart MultiSport i preferencyjne warunki ubezpieczenia.

Możliwości rozwoju

Choć poszukiwani są fachowcy, to nie trzeba koniecznie być ekspertem w dziedzinie stolarstwa, aby dołączyć do zespołu. – Nasi doświadczeni pracownicy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając nowym osobom w rozwijaniu potrzebnych kompetencji. Będziesz miał możliwość uczenia się od najlepszych, dzięki czemu zyskasz cenne umiejętności – podsumowuje Justyna Herok, kierownik działu rekrutacji Eko-Okien.

Adam Wita

Materiał informacyjny partnera

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].