Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przekonaj się, że pająki nie są tak straszne, jak Ci się wydaje!

Poznaj egzotyczny świat pająków i skorpionów już od 11 sierpnia w Galerii Zdrój. Ogromne ptaszniki, święcące skorpiony, czy azjatyckie wije – na co dzień zamieszkujące inne szerokości geograficzne - tym razem pojawią się w Jastrzębiu-Zdroju.

Przekonaj się, że pająki nie są tak straszne, jak Ci się wydaje!

Dla dzieci i dorosłych!

Czy jest coś piękniejszego od uśmiechu dziecka? Radości okazywanej przy zdobywaniu świata i przekonywania swoich rodziców, że pająk nie jest wcale taki straszny? Ekspozycja jest doskonałym miejscem do stania się małymi odkrywcami i poznania świata tych niesamowitych stworzeń.

Lekcja, dzięki której zapragniesz wrócić do szkoły!

O każdej pełnej godzinie masz możliwość wzięcia udziału w niesamowitej prelekcji, podczas której doświadczony pracownik Wystawy sprawi, że pająk będzie na wyciągnięcie Twojej dłoni, a nawet na niej! To nie tylko lekcja biologii, to przede wszystkim momenty pełne radości, fascynacji i zachwytu nad pajęczakami. Niezapomniane przeżycie związane z potrzymaniem niegroźnego ptasznika na dłoni, to coś, o czym będziesz mógł opowiadać z dumą swoim znajomym i rodzinie.

- Jako doświadczeni, wieloletni hodowcy działamy zgodnie z procedurami oraz dobrymi zwyczajami. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić zwierzętom warunki życiowe zbliżone do naturalnych. Zachęcamy do zadawania pytań naszym przewodnikom, którzy chętnie pokażą Państwu w fascynujący świat pająków i skorpionów – mówi Krzysztof Wysocki, organizator Wystawy.

Atrakcja dostępna codziennie od 11 sierpnia do 30 września.

Wystawa pająków czynna jest codziennie od 10:00 do 20:00 (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) na poziomie 0, naprzeciwko wejścia do salonu H&M. We wtorek 15 sierpnia oraz niedzielę handlową 27 sierpnia wystawa będzie czynna w normalnych godzinach.

Ceny biletów (do kupienia w kasach wystawy lub online na stronie www.wystawapajakow.pl/jastrzebie)

  • normalny 29 zł
  • ulgowy 24 zł
  • rodzinny 82 zł
  • grupy zorganizowane 20 zł

*dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis (nie dotyczy grup zorganizowanych).

Rezerwacja wizyt dla grup zorganizowanych - e-mail: kontakt@wystawapajakow.pl

Organizator wystawy, zgodnie z obowiązującymi zaleceniami, wprowadził wszystkie procedury chroniące zdrowie odwiedzających i zapewniające bezpieczne oglądanie ekspozycji.

Tekst sponsorowany