Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolizja czterech samochodów na Pszczyńskiej w Jastrzębiu-Zdroju

Wysokim mandatem ukarano sprawcę zdarzenia, w którym udział brały cztery osobówki. Do kolizji doszło we wtorek (22.08.) wczesnym popołudniem na Pniówku.

Kolizja czterech samochodów na Pszczyńskiej w Jastrzębiu-ZdrojuPolicja
Szkody wstępnie oszacowano na 10 tysięcy złotych.

2000 złotych i 10 punktów karnych nałożyli na sprawcę kolizji policjanci jastrzębskiej drogówki. Do zdarzenia doszło we wtorek (22.08.) kwadrans po 14:00 na ulicy Pszczyńskiej w rejonie skrzyżowania z Dąbkową.

Kierujący suzuki 31-letni mężczyzna uderzył w ostatni z trzech samochodów, które zatrzymały się, by ustąpić pierwszeństwa innemu kierowcy. Na skutek uderzenia wszystkie pojazdy - toyota, honda i ford - zderzyły się ze sobą.

Jak przekazała nam st. sierż. Karolina Piontek z komendy w Jastrzębiu-Zdroju, w zdarzeniu nikt nie został ranny. Na miejscu pracowały również dwa zastępy straży pożarnej. Szkody wstępnie oszacowano na 10 tysięcy złotych.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~EKG@miasta (85.202. * .250) 26.08.2023 17:24

Przepraszam w komentarzy może być tylko 2000 słów więc ograniczam się do minimum .
Powywalalbym tych ludzi na zbity pysk ponieważ szkodzą miastu i bandyci żyją w poczuciu bezkarności . To przez takie działania giną ludzie jak pewien dj pobity na śmierć , to pan biegły prokuratury mają okoliczności pobicia się kiedy bandyta przestanie tłuc ? Widział cały pokój zachowany krwią ? Takich skur... bym pozwalnial w pierwszej kolejności panie biegły to co pan robisz to jest poplecznictwo w dokonanym przestępstwie . Bandyta przestał okładać tylko dlatego że była groźba wezwania policji przez osobę trzecią bez tego już bym pewnie nie żył dy\ebilu