Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nareszcie dermatolog w Jastrzębiu

Jastrzębianie byli pozbawieni opieki dermatologa specjalisty. Zmuszeni byli jeździć do innych miast, aby skorzystać z leczenia w tak poszukiwanej i ważnej specjalizacji. Teraz już nie muszą.

Nareszcie dermatolog w Jastrzębiu
W nowej przychodni Merkury Medica mieszkańcy mogą skorzystać z opieki dermatologa, kardiologa, onkologa, ginekolog, ortopedy, laryngologa, specjalisty choroby płuc oraz gabinetu rozwoju dziecka i rodziny. Cały czas poszerzany jest zespół specjalistów przychodni.

W nowo powstałej przychodni Merkury Medica, pacjentów przyjmuje doktor Anna Pogorzelska-Antkowiak. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 48 668 312 122 lub 32 724 03 30 albo osobiście przyjść do nas na ulicę Mazowiecką 8 w Jastrzębiu-Zdroju, żeby uzyskać konsultację czy podjąć leczenie. Możliwość zapisania się na wizytę lekarską niemalże od ręki, rozwiązuje wiele problemów pacjentów. Nie trzeba tłumaczyć, jak ważne jest szybkie wdrożenie odpowiedniej terapii dla pokonania choroby.

Jednak to jeszcze nie wszystko! Przychodnia Merkury Medica oferuje całą paletę poradni specjalistycznych, w których można otrzymać szybką i fachową konsultacje medyczną oraz wdrożyć leczenie w takich dziedzinach jak: kardiologia, onkologia, ginekologia, ortopedia, laryngologia, choroby płuc oraz gabinet rozwoju dziecka i rodziny. To wszystko nie może obejść się bez szerokiej diagnostyki. W przychodni znajduje się punkt pobrań krwi a nasz niepubliczny podmiot medyczny współpracuje z renomowaną jednostką, jaką jest Śląskie Laboratorium Analityczne. Dysponujemy również pracownią USG z obrazowaniem.

Zatrudniony personel medyczny posiada kwalifikacje na najwyższym poziomie. Dla nas ważny jest pacjent i jego potrzeby. Chodzi nie tylko o wdrożenie leczenia, ale też wyjaśnienie jego przebiegu na każdym etapie. Ważne jest to, abyście Państwo mieli wyczerpujące informacje, bo to zmniejsza Wasz niepokój i wpływa na rezultat terapii.

Nasza przychodnia podejmuje wszelkie wysiłki, aby opieka nad pacjentami była na wysokim poziomie. Ważny jest dobór kadr medycznych, ale nie tylko. Warunki lokalowe, gabinety i ich wyposażenie mają zapewnić Państwu komfort. Istotne jest to, że znajdujemy się w centrum miasta, przy ulicy Mazowieckiej, a więc przyjazd do nas jest ułatwiony i nie powinien stwarzać problemów. Ta cześć Jastrzębia-Zdroju jest dobrze skomunikowana.

W naszej działalności nie stawiamy wyłącznie na leczenie, ale szeroko pojętą profilaktykę. Zapraszamy do naszych gabinetów również po porady, wskazówki, jak dobrze i zdrowo żyć. Właśnie to pozwala zminimalizować skutki choroby, a czasem nawet jej uniknąć. Wizyta u nas nie musi zakończyć się po uzyskaniu poprawy stanu zdrowia. Jesteśmy przygotowani na długoterminową pomoc i udzielanie wskazówek naszym pacjentom.

Tekst sponsorowany

14 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~markoni (89.64. * .138) 02.09.2023 13:22

@Kaja_2000...nie siej propagandy bo na Wielkopolskiej dalej jes poradnia dermatologiczna tyle że prezeska sama zrezygnowała z NFZ i zaczęła przyjmować za pieniądze...tak że jak nie wiesz to nie pisz bajek !!! oczywiście miała do tego prawo i to jej decyzja.

~Kaja_2000 (89.64. * .221) 02.09.2023 11:08

Dermatolog jest, ale prywatnie. Niestety! Dzwoniłam tam. Wizyta kosztuje 200 złotych. Artykuł jest sponsorowany.
Wszystkim wyzywającym anią Prezydent przypominam, że w tym mieście nie rządzi ona sama tylko jest zależna od Rady Miasta, która w przeważającej części składa się z PiS. Jak wybieracie tak macie!
I przypominam, że w Jastrzębiu BYŁA poradnia dermatologiczna w której przyjmowało aż pięć lekarek. Została zlikwidowana za rządów PiS. Dalej łykajcie bułki z margaryną górnicza braci!

~Ech (188.146. * .27) 01.09.2023 22:23

Dlaczego reklamujecie prywatne przychodnie . Potrzebujemy dostępu do lekarzy na NFZ .

~MariuszZZielonej (77.111. * .72) 01.09.2023 19:41

Tyle płacę składek i jeszcze brak na NFZ to za co ja płacę bo nie rozumiem ? Niech oddadzą mi moją kasę !!

~To_sem_ja (31.0. * .10) 01.09.2023 19:06

Miało być: nie można słowa prawdy...

~To_sem_ja (31.0. * .10) 01.09.2023 19:04

Co za menda usuwa moje komentarze? Cenzura? Ie można dlowa lrawdy o kitlach napisać? Masakra...

jegła 01.09.2023 18:15

Bardzo dobrze

~To_sem_ja (31.0. * .30) 01.09.2023 15:50
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~GdzieDermatologNaNFZ (37.30. * .28) 01.09.2023 13:09

Dermatolog na NFZ??
Nie...
TO MY SIĘ PYTAMY ANNY HETMAN Z PO.
GDZIE DERMATOLOG NA NFZ?
Kwiatki,uśmieszki,betonowanie miasta to ona potrafi ale dermatolog na NFZ to już be...

~Ciekaweeee (188.146. * .240) 01.09.2023 12:57

Czy w/w lekarze bada przyjmowali stanach umowy z NFZ ???

~Pył (89.25. * .86) 01.09.2023 12:15

~To_sem_ja (31.0. * .230)
"niskie ceny" to dopiero będą jak śmieszne pro-roSSyjskie ugrupowanie które promujesz zrealizowałoby swój plan na służbę zdrowia xD

„Wprowadzimy mechanizmy konkurencji, dzięki którym będziemy leczeni lepiej za te same pieniądze!” – obiecuje Konfederacja. I dodaje, że taki system obowiązuje w Niemczech i działa doskonale. Gdzie jest haczyk? W 2021 roku Niemcy wydali na ochronę zdrowia 474 miliardy euro, Polska – 141 miliardów złotych."

~Szkoda123 (87.239. * .85) 01.09.2023 10:29

Szkoda że nie ma endokrynologa

~To_sem_ja (31.0. * .230) 01.09.2023 08:34

No życzę powodzenia i niskich cen dla pacjentów. Bo "Jesteśmy przygotowani na długoterminową pomoc i udzielanie wskazówek naszym pacjentom" brzmi jak cicha mantra big pharmy: pacjent wyleczony - pacjent stracony.
Choćby uknute hasełko: choroba nieuleczalna... Dłuższy temat.

~Zbyli (5.184. * .41) 01.09.2023 08:22

Państwo Prawa -
Prawa i Sprawiedliwości . Cieszymy się że w końcu mamy dermatologa.