Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

20. Rybnik Foto Festival już w ten weekend [ZAPROSZENIE]

Prezentacje autorskie, wykłady, slideshow, wystawy, stoiska książkowe i sprzętowe - to wszystko w najbliższy weekend w Rybniku. Od 8 do 10 września odbędzie się 20. Rybnik Foto Festival!

20. Rybnik Foto Festival już w ten weekend [ZAPROSZENIE]facebook.com/rybnikfotofestival
Nina Giba prezentuje tegoroczne plakaty

Osią Festiwalu są spotkania autorskie, podczas których zgromadzona publiczność ma okazję poznać przekrój twórczości najwybitniejszych autorów i autorek, reprezentujących różne gatunki fotografii: portret, dokument, reportaż, krajobraz, modę, akt, kreację, reklamę. W ramach każdej edycji Festiwalu zaprezentowanych zostaje kilkaset zdjęć w formie wystaw – indywidualnych i zbiorowych – oraz w formie multimedialnej [slideshow]. Organizowane są również warsztaty.

Co: 20. Rybnik Foto Festival

Kiedy: 08-10.09.2023

Gdzie: Zabytkowa Kopalnia Ignacy w Rybniku, ul. I. Mościckiego 3

  • Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Józefa Szafranka 7
  • Muzeum im. o. Emila Drobnego w Rybniku, ul. Rynek 18
  • Teatr Ziemi Rybnickiej, plac Teatralny im. K. Kutza 1

W programie:

  • prezentacje autorskie: Diana Lelonek | Justyna Mielnikiewicz | Anna Sielska | Tomek Tyndyk | Michał Siarek | Patryk Bułhak
  • wykłady praktyczne i Q&A: Anna Michalak-Pawłowska | Michał Massa Mąsior
  • wystawy: „Radość fotografowania” Wisława Szymborska w obiektywie Joanny Helander| Dyba i Adam Lach „Ranne ptaki są nieufne”, kurator dr Michał Łuczak| „#Now” 30-lecie Katedry Fotografii PWSFTviT w Łodzi, kuratorzy: Paweł Bownik i Witek Orski | „New Home Project” [arteterapeutyczny projekt foto z udziałem młodzieży z Białorusi i Ukrainy], kuratorka Julia Szabłowska
  • prezentacje w formie slideshow | spotkania z autorkami i autorami książek fotograficznych oraz wydawnictwami | stoiska sprzętowe od Fujifilm i Leica

WSTĘP WOLNY

Cały program, opisy projektów oraz bio autorek i autorów na: www.festiwal.rybnik.pl

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/234867299473694

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].