Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURS! Wygraj wejściówki na Imperial Show „Cyrk na Wodzie” w Jastrzębiu-Zdroju

Cyrk Imperial Show co roku cieszy polską publiczność niezapomnianymi programami i zawsze dostarcza wielu emocji i radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W zeszłym roku Imperial Show po raz pierwszy zaprezentował nowy cyrk na polskiej arenie i jest to cyrk na wodzie.

KONKURS! Wygraj wejściówki na Imperial Show „Cyrk na Wodzie” w Jastrzębiu-Zdroju

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania mamy zaproszenia na to wyjątkowe widowisko!

Konkurs

Do wygrania 5 podwójnych zaproszeń (dorosły+dziecko) na Imperial Show „Cyrk na Wodzie”. Spektakl odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju 16 i 17 września. Otrzymają je te osoby, które w środę 13 września o godz. 10.00* jako pierwsze prześlą na adres konkurs@nowiny.pl prawidłową odpowiedź na pytanie:

Czy nowy niezapomniany Water Show cyrku Imprerial Show nosi nazwę „Burleska”?

W temacie maila proszę napisać: Konkurs Imprerial Show Jastrzębie, a w treści maila imię i nazwisko. Laureaci konkursu o wygranej zostaną poinformowani na adres mailowy, z którego została wysłana odpowiedź.

Zaproszenia będą do odbioru w kasie przed występem po okazaniu dowodu tożsamości.

Nie ma możliwości zamiany zaproszenia na gotówkę.

*odpowiedzi przesłane wcześniej nie będą brane pod uwagę.

Biorąc udział w konkursie, w razie wygranej wyrażasz zgodę na umieszczenie imienia i nazwiska na liście laureatów na portalu nowiny.pl

Więcej o wyjątkowym show przeczytacie TUTAJ


ROZSTRZYGNIĘCIE

Laureaci konkursu:

Monika Mikołajek

Janusz Świtaj

Agnieszka Fiłończuk

Emilia Sobczyk

Łukasz Fiłończuk

zaproszenia będą do odbioru w kasie przed występem po okazaniu dowodu tożsamości.

Nie ma możliwości zamiany zaproszenia na gotówkę.

Laureatom gratulujemy!

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Zupazhipopotama (46.204. * .49) 13.09.2023 10:54

" W zeszłym roku Imperial Show po raz pierwszy zaprezentował nowy cyrk na polskiej arenie i jest to cyrk na wodzie."

Czy debil, który to napisał, poprawi zdanie?