Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uczniowie z Jastrzębia towarzyszyli policjantom drogówki w działaniach [ZDJĘCIA]

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju biorą udział w ogólnoeuropejskiej akcji Roadpol Safety Days w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Mobilności. Działania mają na celu przede wszystkim promowanie bezpiecznych zachowań na drodze.

Uczniowie z Jastrzębia towarzyszyli policjantom drogówki w działaniach [ZDJĘCIA]KMP Jastrzębie-Zdrój
Dzieci mogły na własne oczy zobaczyć, jak policjanci wykonują pomiar prędkości, jak wygląda prawdziwa kontrola drogowa.

ROADPOL Safety Days to działania policji ruchu drogowego, których celem jest przede wszystkim promowanie bezpiecznego zachowania oraz przestrzegania przepisów ruchu drogowego. W środę (20.09.) podczas Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego policjanci z jastrzębskiej drogówki przeprowadzili działania kontrolno-prewencyjne "Prędkość", których celem było egzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania ograniczeń prędkości. Policjanci ujawnili 59 wykroczeń.

W tym dniu w działania profilaktyczne policjantów aktywnie włączyły się dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Jastrzębiu-Zdroju. Uczniowie towarzyszyli policjantom w trakcie ich pracy. Dzieci mogły na własne oczy zobaczyć, jak policjanci wykonują pomiar prędkości, jak wygląda prawdziwa kontrola drogowa oraz pomagali policjantom w podjęciu decyzji czy dany kierowca zostanie ukarany mandatem karnym, czy może zasłużył na pouczenie.

- Pamiętajmy, że wpływ na poprawę bezpieczeństwa ma każdy uczestnik ruchu drogowego. Przestrzegajmy więc obowiązujących przepisów i kierujmy się zdrowym rozsądkiem - apelują mundurowi.

źr. KMP Jastrzębie-Zdrój, oprac. sqx

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].