Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Poszukiwana w sprawie kradzieży roweru elektrycznego. Rozpoznajesz? Daj znać policji z Jastrzębia

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują sprawczynię kradzieży. Podejrzewana kobieta została nagrana przez kamery monitoringu. Mundurowi opublikowali zdjęcia z jej wizerunkiem, zwracając się o kontakt do osób, które ją rozpoznały.

Poszukiwana w sprawie kradzieży roweru elektrycznego. Rozpoznajesz? Daj znać policji z JastrzębiaKMP Jastrzębie-Zdrój
Osoby, które rozpoznają kobietę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Do kradzieży doszło 24 lipca br. około 15:00 na ulicy Słonecznej w Jastrzębiu-Zdroju. Kobieta, której wizerunek nagrały kamery monitoringu, ukradła rower elektryczny o wartości 15 000 złotych. Jastrzębscy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tej kobiety.

Osoby, które rozpoznają kobietę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, e-mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 542 86.

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

źr. KMP Jastrzębie-Zdrój, oprac. sqx

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Fifióra (51.15. * .22) 28.09.2023 16:17

~Pył (89.25. * .86)
Komendant kazał zrobić zdjęcie tej pani, to zrobili. Inteligentni inaczej!

~Zico (87.207. * .231) 28.09.2023 16:16

Słabe zdjęcie ale podobna dziewczyna przychodziła kiedyś na Wroclawska 21 jak jeszcze mieszkał tam diler który na szczęście gdzieś znikł .)

~Pyt@3 (87.239. * .85) 28.09.2023 15:30

To my płacimy policji aby złapała złodzieja, mi za to nikt nie zapłaci więc o co chodzi ? Jakie informacje ? W dzisiejszych czasach informacja jest cenna.

~Sjz (94.254. * .147) 28.09.2023 11:25

To chyba prezydentowa

~Pył (89.25. * .86) 28.09.2023 07:31

do "mózguf" z komendy... na klawiaturze jest przycisk "print screen" w okolicach waszej lewej dłoni która w magiczny sposób zrobi wam "zdjęcie obrazu monitora"... serio ktoś zrobił zdjęcie jakiegoś starego LCD 17" xD

~Biedak2023 (87.239. * .85) 27.09.2023 20:46

Kogo stać na rower za 15 k skoro firmy nie zarabiają chyba że to rower od szefa bo on to pewnie zarabia a wszyscy za minimum !!!!

~Zupazhipopotama (217.138. * .226) 27.09.2023 19:52

Czy policja nie ma jakiejkolwiek osoby, ktora potrafilaby zgrac obraz porzadnie a nie za pomoca fotografowania monitora?
Wyglada na to, ze wszelkie zarty o policjantach sa prawdziwe.