Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pijani 17-latkowie zniszczyli auto. Po kilkunastu minutach zatrzymani przez policję z Jastrzębia

Policjanci zatrzymali dwóch 17-latków, którzy na jednym z parkingów zniszczyli samochód. Młodzi wandale kilka minut po ucieczce znaleźli się w rękach mundurowych. Obaj byli nietrzeźwi, usłyszą zarzut zniszczenia mienia.

Pijani 17-latkowie zniszczyli auto. Po kilkunastu minutach zatrzymani przez policję z JastrzębiaKMP Jastrzębie-Zdrój
Jeden z 17-latków trafił pod opiekę rodziców, natomiast drugi został zatrzymany do wytrzeźwienia. Mieli po ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Dyżurny jastrzębskiej komendy policji we wtorek o 23:30 otrzymał informację, że na jednym z parkingów przy ulicy Harcerskiej mężczyźni niszczą samochód. Wandale wybyli szybę w drzwiach, kopali w pojazd oraz próbowali wyrwać lusterko zewnętrzne.

Chwilę później na miejscu zjawił się policyjny radiowóz. Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia. Mundurowi ustalili ich rysopis i ruszyli w poszukiwania. Po kilku minutach na ulicy Turystycznej zatrzymali dwóch mężczyzn.

Jeden z 17-latków trafił pod opiekę rodziców, natomiast drugi został zatrzymany do wytrzeźwienia. Mieli po ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Młodzi jastrzębianie wkrótce odpowiedzą za zniszczenie mienia.

źr. KMP Jastrzębie-Zdrój, oprac. sqx

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~jesiennyObywatel (46.204. * .68) 28.09.2023 11:30

Dać znieczulenie połamać ręce i nastawić w lewo bo i tak są te ręce lewe po 2 latach przywrócić do stanu używalności a rodzine obciążyć za bandyckie zniszczenia oraz za wspomniane wyżej zabiegi medyczne .

~Perfektmen (46.134. * .198) 28.09.2023 07:42

TWOJE 500

~Perfektmen (46.134. * .198) 28.09.2023 07:41

Młodzież w wieku szkolnym nawalona rozwala w nocy samochód. Przecież rodzice pobierają na nich jeszcze 500+

~Pył (89.25. * .86) 28.09.2023 07:27

Wpierw promuje się, piwo z "Menclem" a potem taka młodzież, nie dość, że ma upychane brednie w głowie plus promocja alkoholu to jeszcze chuligankę sobie robi

~Skarbnik (46.204. * .172) 27.09.2023 20:51

Opaleni imigranci?