Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Galeria Wiślanka rozdaje prezenty w swoje urodziny

Galeria Wiślanka obchodzi swoje trzecie urodziny! Z tej okazji ulubione miejsce zakupów i spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców Żor zaprasza 21 października do wspólnego świętowania. Galeria przygotowała mnóstwo niespodzianek. Klienci, którzy zrobią zakupy w najbliższą sobotę na kwotę 300 złotych, otrzymają prezent w postaci Karty Podarunkowej o wartości 50 złotych. To jednak nie koniec atrakcji! Wszyscy uczestnicy urodzin będą mogli m.in. odwiedzić strefę piękna i urody DAX Cosmetics z marką Perfecta.

Galeria Wiślanka rozdaje prezenty w swoje urodziny

Galeria Wiślanka od chwili swojej inauguracji stała się głównym miejscem zakupów dla mieszkańców miasta Żory oraz okolicznych miejscowości. Centrum handlowe zapewnia nie tylko szeroki wybór sklepów lubianych i popularnych marek, ale także posiada dużą strefę gastronomiczną z pełnym przekrojem menu z różnych zakątków świata. Ponadto Galeria Wiślanka jest idealnym miejscem spędzania wolnego czasu w gronie najbliższych i przyjaciół dzięki jedynemu w mieście multipleksowi sieci Helios oraz nowoczesnej i przestronnej sali zabaw dla dzieci Jupiter.

W tym roku Galeria Wiślanka obchodzi już trzecie urodziny. Z tej okazji klienci, którzy zrobią zakupy 21 października będą mogli spodziewać się atrakcyjnych prezentów. Goście obiektu, którzy okażą maksymalnie dwa paragony na łączną kwotę 300 złotych, otrzymają niespodziankę w formie Karty Podarunkowej o wartości 50 złotych. Dzięki temu kolejne zakupy w sklepach, punktach usługowych czy restauracjach będą mogli dokonać na koszt Wiślanki.

Aby odebrać swój prezent wystarczy tylko udać się do Punktu Obsługi Akcji, przedstawić dowód zakupu oraz być klubowiczem lub zarejestrować się na miejscu do programu lojalnościowego Wiślanka Club.

Ponadto na terenie pasażu centrum handlowego pojawi się strefa piękna i urody marki Perfecta znajdującej się w portfolio firmy DAX Cosmetics. Wszyscy wielbiciele produktów do pielęgnacji ciała będą mogli na miejscu przetestować produkty, odebrać mini kosmetyki, a także wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Urodziny Galerii Wiślanka będą świętować także ulubione salony klientów. W sklepie Drogerie Polskie kupujący będą mogli liczyć nie tylko na mnóstwo promocji i rabatów dostępnych tylko 21 października, ale także skorzystać z darmowych konsultacji i pokazów makijażu.

Galeria Wiślanka to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Żorach, które oferuje klientom blisko 20 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej (GLA), gdzie swoje salony otworzyli m.in.: Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, New Yorker, Douglas, Lee Cooper, 4F, Big Star, Diverse, Wojas, Sizeer, Greenpoint, Quiosque, Esotiq, Triumph, CCC, Drogerie Polskie, Rossmann, kaes, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, Vistula, Wólczanka, Kubenz, Home&You, Apart, Yes, Swiss, Vision Express czy Pepco. W najnowszym koncepcie handlowym otwarty został także popularny dyskont spożywczy Lidl, a na spragnionych kinowych premier czeka kino Helios. Ofertę gastronomiczną wzbogacają ponadto lokale m.in.: Pizza Hut, Makarun, Sopelek czy Lodomania. Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest firma Mallson Polska.

Tekst sponsorowany