Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pogoda na Wszystkich Świętych i Zaduszki. IMGW podał najnowsze dane

Nadchodzący tydzień będzie ciepły, z temperaturami do 20 st. Celsjusza na południowym zachodzie Polski i około 12 stopni na północy kraju. - Sporo dni z deszczem, ale nie prognozujemy intensywnych opadów. Noce bez przymrozków – podaje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Pogoda na Wszystkich Świętych i Zaduszki. IMGW podał najnowsze danejuk
Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. To święto, które wiele osób spędzi na zewnątrz, odwiedzając groby bliskich i znajomych

W poniedziałek na północy i północnym zachodzie zachmurzenie na ogół duże, miejscami słabe opady deszczu, poza tym pogodnie. Temperatura maksymalna od 13°C na północy do 17°C w centrum i 20°C na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, na południu okresami dość silny, porywisty, z kierunków południowych. W obszarach podgórskich Karpat porywy wiatru do 60 km/h, w Sudetach do 70 km/h, a w Tatrach do 90 km/h.

We wtorek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Więcej deszczu, zwłaszcza na zachodzie i północnym zachodzie kraju. Na wybrzeżu i Pomorzu suma opadów od 12 do 15 mm. Temperatura maksymalna od 11°C na Pomorzu do 15°C w centrum i 17°C na południu i południowym wschodzie kraju. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, z kierunków południowych i zachodnich. Na południu kraju, a zwłaszcza w rejonach podgórskich i w Sudetach, porywy wiatru do 80 km/h, w Tatrach do 100 km/h.

W uroczystość Wszystkich Świętych zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami, głównie we wschodniej połowie kraju, opady deszczu. Nieco chłodniej, temperatura maksymalna od 10°C do 15°C. Wiatr już słabszy, tylko nad morzem w porywach do 60 km/h, z kierunków zachodnich.

W Dzień Zadusznych pogodnie i ciepło, nie powinno padać. Temperatura do 17°C na południu kraju. Wzrośnie prędkość wiatru z południa, możliwe są porywy do 60 km/h, w rejonach podgórskich Karpat do 80 km/h.

W piątek ponownie deszcz na zachodzie i w centrum kraju. Temperatura od 11°C do 17°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, w rejonach podgórskich Karpat do 80 km/h, z kierunków południowych.

W sobotę i niedzielę chmury na przemian ze słońcem. Miejscami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 10°C do 17°C. Wiatr już słabszy, z kierunków południowych.

źródło: IMGW, oprac. (d)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~SolidaruchŚmierdzący (46.204. * .29) 01.11.2023 05:14
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu