Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Sukces Akcji #RóżSięNaBadania – ponad 30 tysięcy zł na rzecz walki z nowotworami

W ostatnich miesiącach, firma Moraj we współpracy z Onkofundacją Alivia, przeprowadziła akcję #RóżSięNaBadania, mającą na celu zwiększenie świadomości na temat profilaktyki nowotworów kobiecych. Po pierwszych dwóch miesiącach akcji firma Moraj z dumą ogłosiła, że na dzień 6 listopada 2023 dzięki zaangażowaniu społeczności udało się zebrać imponującą sumę 30 210 zł. Cała kwota została przekazana na rzecz dalszych działań prowadzonych przez Onkofundację Alivia.

Sukces Akcji #RóżSięNaBadania – ponad 30 tysięcy zł na rzecz walki z nowotworami
Po pierwszych dwóch miesiącach akcji firma Moraj z dumą ogłosiła, że na dzień 6 listopada 2023 dzięki zaangażowaniu społeczności udało się zebrać imponującą sumę 30 210 zł.

Sukces Akcji #RóżSięNaBadania – ponad 30 tysięcy zł na rzecz walki z nowotworami

Dzięki akcji, rozgłos zyskała platforma edukacyjna www.rozsienabadania.pl – trafiła ona do wielu kobiet, które mogły zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi profilaktyki, a także wesprzeć samą akcję. Firma Moraj na tym jednak się nie zatrzymała i wyszła z przestrzeni internetowej, by zapoczątkować wymianę doświadczeń wielu kobiet w przestrzeni miejskiej. W trakcie trwania inicjatywy, w rybnickim CH Plaza oraz na rynku miejskim, odbywały się spotkania, podczas których kobiety dzieliły się swoimi przeżyciami często związanymi z chorobami nowotworowymi. Te poruszające historie nie tylko wzmacniały przekaz o znaczeniu regularnych badań, ale także tworzyły przestrzeń wsparcia i zrozumienia dla osób dotkniętych problemem.

Ważnym elementem akcji było również szerokie zaangażowanie w działania online. Poprzez media społecznościowe i stronę internetową, firma Moraj regularnie publikowała materiały edukacyjne, powstałe dzięki merytorycznemu wsparciu Onkofundacji Alivia. Te działania online pozwoliły dotrzeć z przesłaniem akcji do jeszcze szerszego grona odbiorców, w tym osób, które nie miały możliwości uczestniczenia w wydarzeniach stacjonarnych.

Kluczowym aspektem #RóżSięNaBadania była sprzedaż bielizny firmy Moraj, z której dochód był przeznaczony na wsparcie Onkofundacji Alivia. Klienci mieli okazję nie tylko wesprzeć ważną sprawę, ale również stać się częścią ruchu na rzecz zdrowia kobiet. Każdy zakupiony produkt stał się symbolicznym gestem solidarności i troski o zdrowie.

Warto podkreślić, że sukces akcji to nie tylko zasługa organizatorów, ale przede wszystkim zaangażowania społeczności. Każdy zakupiony produkt objęty akcją, każda rozmowa i historia przyczyniły się do osiągnięcia tego wyjątkowego wyniku.

Akcja #RóżSięNaBadania pokazała, że wspólnymi siłami możemy dokonać wielkich rzeczy. Firma Moraj zapowiada kontynuację działań edukacyjnych i społecznych, mających na celu dalsze podnoszenie świadomości na temat zdrowia kobiet. To dowód na to, że odpowiedzialność społeczna i zaangażowanie w ważne społecznie tematy są integralną częścią tej firmy. Pamiętajmy, że profilaktyka to największa forma troski o siebie. Akcja #RóżSięNaBadania trwa, w dalszym ciągu można odwiedzić stronę www.rozsienabadania.pl lub wesprzeć akcję: https://moraj.pl/pl_PL/products-list/roz-sie-na-badania 

Podsumowując, akcja #RóżSięNaBadania jest znaczącym krokiem w kierunku budowania świadomości na temat zdrowia kobiet. Dzięki wspólnym wysiłkom, zaangażowaniu społeczności i wsparciu Onkofundacji Alivia, udało się nie tylko zebrać znaczące środki finansowe, ale przede wszystkim zwiększyć świadomość na temat profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów. To pokazuje, że działania takie jak #RóżSięNaBadania mają realny wpływ na społeczeństwo i mogą przyczynić się do ratowania życia.

Tekst sponsorowany

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].