Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Pijany kierowca zatrzymany w Jastrzębiu

Jastrzębscy wywiadowcy wyeliminowali z ruchu kolejnego kierowcę, który prowadził będąc pod wpływem alkoholu. Mieszkańca powiatu cieszyńskiego czekają surowe konsekwencje. 

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Pijany kierowca zatrzymany w Jastrzębiupolicja ilustracyjne
Nieodpowiedzialna przejażdżka może się skończyć tragedią na drodze i śmiercią przypadkowej osoby.

Jastrzębscy wywiadowcy podczas patrolu ulicy Pszczyńskiej usłyszeli głośny huk. Natychmiast udali się w kierunku opla, którego kierowca uderzył w krawężnik i uszkodził koło pojazdu.

- Mundurowi od razu wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Okazało się, że 33-latek kierował samochodem, mając w organizmie ponad 3 promile - przekazuje oficer prasowa, st. asp. Halina Semik.

Wywiadowcy zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Oprócz wysokiej grzywny i zakazu prowadzenia pojazdów może trafić do więzienia nawet na 2 lata.

- Osoba, która zdecyduje się prowadzić samochód pod wpływem alkoholu, musi liczyć się nie tylko z konsekwencjami prawnymi. Nieodpowiedzialna przejażdżka może się również skończyć tragedią na drodze i śmiercią przypadkowej osoby. Reagujmy za każdym razem, gdy wiemy, że za kierownicę wsiada nietrzeźwy! - apeluje jastrzębska policja.

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Głupek_ze_świeczką_pod_sądem (85.202. * .231) 22.11.2023 02:26

Nie ma obawy, do żadnego więzienia nie trafi, jeżdżą z trzema zakazami sądowymi, jak to pisało parę dni temu,żałosne "wolne sądy" mają to w toopie Może jak w końcu kogoś taki kierowca zabije na drodze to się pierd....niczone sądy zlitują i dostanie wyrok skazujący.....oczywiście w zawiasach.