Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Policjant z Pszczyny odznaczony odznaką Honorowego Dawcy Krwi [ZDJĘCIA]

W ciągu 20 lat policjant oddał w sumie ponad 30 litrów krwi. Młodszy aspirant Arkadiusz Kokot chęcią pomagania zaraził kilkadziesiąt osób, które do dzisiaj dzielą się życiodajnym płynem i propagują krwiodawstwo.

Policjant z Pszczyny odznaczony odznaką Honorowego Dawcy Krwi [ZDJĘCIA]KPP Pszczyna
Mł. asp. Arkadiusz Kokot, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie otrzymał odznakę Honorowy Dawca Krwi — Zasłużony dla Zdrowia Narodu.

W poniedziałek odbyło się otwarcie nowej siedziby Terenowego Oddziału RCKiK w Pszczynie. Towarzyszyła temu uroczystość wręczenia odznaczeń dla honorowych dawców krwi. Wśród wyróżnionych był mł. asp. Arkadiusz Kokot, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie, który otrzymał odznakę Honorowy Dawca Krwi — Zasłużony dla Zdrowia Narodu.

- To wyjątkowe odznaczenie jest niezwykle ważne i prestiżowe nadawane przez Ministra Zdrowia, w uznaniu wybitnych zasług na rzecz ratowania ludzkiego życia i zdrowia oraz aktywnej działalności w ruchu honorowego krwiodawstwa - podkreśla oficer prasowa jednostki, sierż. sztab. Jadwiga Śmietana.

Młodszy aspirant Arkadiusz Kokot to policjant, który tym najcenniejszym darem dzieli się już od 20 lat. Przez ten czas, na rzecz ratowania ludzkiego życia, oddał już ponad 30 litrów  życiodajnego płynu i ciągle nie ustaje w swoich działaniach. Robi to z potrzeby serca, ale także, by promować honorowe krwiodawstwo.

- Naszemu koledze serdecznie gratulujemy wzorowej postawy godnej naśladowania! - dodają mundurowi z pszczyńskiej komendy.

KPP Pszczyna

KPP Pszczyna

źr. KPP Pszczyna, oprac. sqx

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].