Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zdobądź kalendarz z psami z jastrzębskiego schroniska

Tak jak w ubiegłym roku, ruszyła sprzedaż charytatywnego kalendarza z psami ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Jastrzębiu-Zdroju. Pieniądze pozyskane w ten sposób zostaną przeznaczone na karmę dla zwierząt.

Zdobądź kalendarz z psami z jastrzębskiego schroniska
Malwina Nowak jest pomysłodawczynią kalendarza z bezdomnymi psami. Fot. archiwum/M.Nowak

Zdobądź kalendarz z psami z jastrzębskiego schroniska

Już można stać się posiadaczem pięknego kalendarza z bezdomnymi psami z jastrzębskiego schroniska dla zwierząt. Jest to w zasadzie cegiełka-datek na ich rzecz. Kwota 30 zł, którą mogą przekazywać zainteresowane osoby, zostanie przekazana na zakup wartościowej karmy.

Kalendarz można zamawiać za pośrednictwem portalu Facebook. Fot. archiwum/M.Nowak

- Zachęcam do wsparcia schroniska. Za przekazane datki zakupimy pożywienia dla zwierząt. Można też przygarnąć prezentowane pieski i stworzyć im drugi dom. Rzecz jasna nie dotyczy to tylko tych, które możemy zobaczyć na zdjęciach - mówi Malwina Nowak, pomysłodawczyni przedsięwzięcia.

Kalendarze można zamawiać kontaktując się za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook - Życie Malwiny.

Do powstania kalendarza przyczynili się: Prosta Kuchnia, SobeRave, Szczupły styl życia, Av Automotive, Salon Fryzjerski Evana, Halo Taxi Ada, Reklama Druczek. Zdjęcia: MG Fotografia – Marta Gebauer, grafika: Patrycja Wojtas.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~MG_Fotografia (89.64. * .200) 07.12.2023 20:05

Pani Aniu, była i taka koncepcja - poważnie. Niestety, pieski nie chciały współpracować i miałyśmy za mało materiału na kupkowy kalendarz. Pozdrawiam, fotograf. :)

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 23.11.2023 06:25

Chciałabym zamówić kalendarz z pieskami, może i nawet jastrzębskimi, ale żeby na zdjęciach widniały w pozie, kiedy robią kupki z charakterystycznymi miejskimi miejscami w tle. To byłby hit na miarę pani Anny.