Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Policjanci, strażacy i pogotowie z Jastrzębia w hołdzie poległym policjantom z Wrocławia [ZDJĘCIA]

We wtorek (5.12.) punktualnie o 17:00 w centrum Jastrzębia-Zdroju zawyły syreny i rozbłysły światła sygnałów.

Policjanci, strażacy i pogotowie z Jastrzębia w hołdzie poległym policjantom z Wrocławia [ZDJĘCIA]KMP Jastrzębie-Zdrój, PSP Jastrzębie-Zdrój
Dwóch policjantów z Wrocławia zginęło z ręki przestępcy, który strzelił do nich z broni. Służby w calym kraju oddały hołd poległym.

We wtorek w całym kraju odbyły się ceremonie upamiętniające zmarłych stróżów prawa. Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju oraz przedstawiciele służb medycznych z Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach zgromadzili się w centrum miasta, aby przy dźwięku syren policyjnych radiowozów oddać hołd poległym kolegom.

W piątek przed 23, na ulicy Sudeckiej 90 we Wrocławiu, policjanci Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna zginęli z rąk bandyty. Aspirant sztabowy Daniel Łuczyński i aspirant sztabowy Ireneusz Michalak pozostawili w rozpaczy rodzinę i przyjaciół oraz wszystkich, którzy z nimi pracowali.

Więcej o poległych policjantach przeczytasz tutaj: Policjanci i strażacy z Żor oddali cześć policjantom z Wrocławia, którzy zginęli na służbie [WIDEO]

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~123654 (80.54. * .42) 07.12.2023 08:20

Ilu jeszcze musi zginąć, żeby coś się zmieniło w tej formacji?
2 lata temu Kędzierski w Raciborzu, teraz kolejnych dwóch we Wrocławiu.

~Ryl (46.134. * .244) 06.12.2023 19:34

Pełen profesjonalizm w wykonaniu tych dwóch panów, nie ma co... Szkoda rodzin.