Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębie w zimowej odsłonie. Czy podoba się wam zaśnieżone miasto? [ZDJĘCIA]

Zimę można kochać, albo nienawidzić, szczególnie kiedy świat zasypał śnieżny puch. Choć na warunki pogodowe, a tym samym warunki na drogach mogą narzekać kierowcy, zdecydowanie cieszą się dzieci i amatorzy sportów zimowych. 

Jastrzębie w zimowej odsłonie. Czy podoba się wam zaśnieżone miasto? [ZDJĘCIA]Andrzej Klocek
Zima w Jastrzębiu-Zdroju 2023. Czy nadchodzące święta też będą białe?

Jastrzębie w zimowej odsłonie. Czy podoba się wam zaśnieżone miasto? [ZDJĘCIA]

Choć stan dróg w ostatnich dniach znacznie się polepszył, prognozowane kolejne opady śniegu mogą to zmienić. Drogowcy robią jednak co w ich mocy, aby utrzymać przejezdność dróg. 

Zima nie zaskoczyła jednak najmłodszych, którzy ciągną rodziców i dziadków na tereny rekreacyjne, m.in. do Parku Zdrojowego, aby cieszyć się z białego puchu. Zdecydowanie z zimy cieszą się też amatorzy morsowania oraz sportów zimowych, choć po te doznania muszą udać się nieco dalej od miasta. 

W Wy, drodzy Czytelnicy, jakie macie odczucia związane z zimą w Jastrzębiu-Zdroju? Podzielcie się opiniami!

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Jestesmybogaci (85.202. * .83) 11.12.2023 14:11

Bardzo mi sie podoba to, że my Gornicy na Urlopach do i tak wczesnej Emerytury, urlopach wieloletnich płatnych jak praca pod ziemia nawet przez 3miesiace w roku nie musimy wykonywac żadnych prac gospodarczych na rzecz miasta. Polska to bardzo bogaty kraj ,Polske stac na wiele ,np takze na fundowanie studiow dla mlodziezy ktora po tych studiach wyjezdza na stale za granice ,na rozdawanie dla wszystkich bogatych bo nie wykazują dochodow, nawet na bardzo bogate rodziny z dziecmi juz 800+,aby mogly wypoczywac na Teneryfie ale Polski nie stac na Szlachetną Paczke i emerytury stażowe dla osób co mają na czysto 47 lat pracy .Dziwny to kraj.

~Dysydent (5.184. * .158) 11.12.2023 12:47

Napiszcie wszyscy że wam się podoba to prezydentowa będzie miała podstawę do tego żeby w ogóle nie korzystać z firm do utrzymania zimowego miasta albo firmy wyjadą dopiero po dwóch tygodniach jak zasypie śniegiem miasto.

~Jessica21 (46.204. * .46) 11.12.2023 08:44

Zasypane parkingi nieodśnieżone chodniki poprostu nieporadność Anny tak bardzo mi się to podoba bo to już wszyscy widzą ze ona się nie nadaje

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 11.12.2023 06:06

Podoba się, podoba.
Zaśnieżone hałdy wyglądają jak Alpy.
A zaśnieżone szkody górnicze jak amerykańskie kaniony.

~ZawstydzonySJZ (5.184. * .200) 10.12.2023 15:39

Snieg zawsze trochę pomoże przykryć szpetotę Jastrzębia ale tylko na chwilę

Astronom 10.12.2023 12:48

uporządkować ustawą by trzeba było te reklamy. Nie ładnie to wygląda i po prostu wiocha w centum

~JacoSUBIEKTYWNIE (89.64. * .167) 10.12.2023 05:26

Zapraszam do zimowego klipu

~1805 (188.137. * .213) 09.12.2023 18:06

Jest zima to ma być dużo śniegu i mały minus tak do 10 stopni. Zdrowa zima zdrowy czas. Innym tematem jest dbanie Miasta o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Jakie firmy dopuszczają do przetargów na odśnieżanie. Firmy bez sprzętu wygrywają przetargi. I potem armagedon, nie przejezdne drogi, nie odśnieżone odcinki przez parę dni. Miasto nie patrzy na komfort i bezpieczeństwo, byle taniej, byle jak.

~nvb (188.137. * .108) 09.12.2023 11:45
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Gdyby nie ta reklamoza...Szczególnie w centrum miasta.