Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zwolennicy PiS z Wodzisławia i Jastrzębia pojechali w czwartek protestować do Warszawy

Zgodnie z zapowiedziami posła Grzegorza Matusiaka, w czwartek z Jastrzębia-Zdroju na Marsz Wolnych Polaków pojechały cztery autobusy, łącznie 167 osób. Jechali w nich zwolennicy PiS zarówno z Jastrzębia, jak i powiatu wodzisławskiego. 

Zwolennicy PiS z Wodzisławia i Jastrzębia pojechali w czwartek protestować do WarszawyFacebook.com: Teresa Glenc, Piotr Szereda
Z Jastrzębia i Wodzisławia łącznie do Warszawy pojechało 167 osób.

Zwolennicy PiS z Wodzisławia i Jastrzębia pojechali w czwartek protestować do Warszawy

Uczestnicy marszu i protestu pod Sejmem opisywali działania w social mediach. Była posłanka Teresa Glenc zapowiadała przed wyjazdem: - Chcemy manifestować pokojowo, bez agresji, bez wulgarności - to wyróżnia naszą stronę i również to chcemy pokazać! Nie dajmy się prowokacjom! - pisała w social mediach. 

Podobnie już w samej Warszawie podczas marszu sytuację relacjonowała radna powiatu wodzisławskiego, a prywatnie córka byłej posłanki - Renata Glenc:

Zdjęcia opublikował także przewodniczący rady miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju Piotr Szereda:

Ludzie

Teresa Glenc

Była posłanka na Sejm RP.