Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Maturzyści z III LO w Jastrzębiu-Zdroju pięknie zatańczyli poloneza [ZDJĘCIA, WIDEO]

W żorskim domu przyjęć Arkadia odbyła się uroczysta studniówka III Liceum Ogólnokształcącego w Jastrzębiu-Zdroju. Uczniowie z "Wyspiańskiego" tanecznym krokiem odliczyli 100 dni do egzaminu dojrzałości. 

Maturzyści z III LO w Jastrzębiu-Zdroju pięknie zatańczyli poloneza [ZDJĘCIA, WIDEO]ska
W studniówce udział wzięły klasy A, B, C oraz D. W pierwszym polonezie maturzyści zaprosili do tańca dyrektor Magdalenę Kuszlewicz-Klos.

Maturzyści z III LO w Jastrzębiu-Zdroju pięknie zatańczyli poloneza [ZDJĘCIA, WIDEO]

W studniówce bawiły się klasy A, B, C oraz D. Uczniowie zaprosili grono pedagogiczne oraz osoby towarzyszące do żorskiego domu przyjęć Arkadia, gdzie uroczysta studniówka rozpoczęła się pięknie przygotowanym polonezem. Odrębne tańce zatańczyli uczniowie klas A i B oraz później C i D. 

Uczniowie podziękowali wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji studniówki, w szczególności komitetowi organizacyjnemu i rodzicom. - Przede wszystkim chcielibyśmy pięknie podziękować najważniejszym osobom tego wieczoru - naszym nauczycielom i dyrekcji. To dzięki wam odnieśliśmy sukcesy i zdobyliśmy niezwykłą wiedzę. Wasze zaangażowanie i cierpliwość sprawiły, że każdy z nas mógł osiągnąć swoje cele - mówili prowadzący, wyrażając uznanie dla grona pedagogicznego. 

Studniówkę otworzyła dyrektor Magdalenę Kuszlewicz-Klos, mówiąc m.in. pół żartem, pół serio o przesądach studniówkowych. - Jest jeszcze jeden przesąd, ale upraszam i nie polecam... Po pierwsze, gwarancją powodzenia na maturze ma być sytuacja, kiedy dyrektor pomyli się w polonezie, co załatwiłam - śmiała się dyrektor Magdalena Kuszlewicz-Klos, życząc jednocześnie maturzystom udanej zabawy i później najlepszych wyników. - Bawcie się tak, jakby ten dzień był ostatnim w waszym życiu. Proszę was tylko, abyście za 100 dni doszli do siebie. Życzę wam w imieniu grona pedagogicznego, także tych nieobecnych i tych, które przez całe wasze życie szkolne byli blisko was, dużo, dużo powodzenia - podkreśliła dyrektor III LO. 

Uczniowie podziękowali nauczycielom i dyrekcji kwiatami oraz drobnymi upominkami. Tak rozpoczęła się zabawa, która zapewne potrwa do białego rana.


Sponsorem sekcji "studniówkowej" jest Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu Filia w Rybniku Filia Rybnik - Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu - Łódź (wsbinoz.pl)

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Napalony2024 (45.128. * .202) 27.01.2024 15:08
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Kangaro (87.207. * .231) 26.01.2024 20:41

Z tego liceum kilka dziewczyn ciągle się ze mnie nabija …I nawet nie wiem dlaczego .Ładne są ale to nie podryw.