Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Szykują się Ekstremalne Drogi Krzyżowe. Nocna walka z mrokiem i słabościami

W nadchodzące piątki, 15 i 22 marca, w kilkunastu miejscowościach Subregionu Zachodniego odbędą się Ekstremalne Drogi Krzyżowe. Gdzie konkretnie?

Szykują się Ekstremalne Drogi Krzyżowe. Nocna walka z mrokiem i słabościami
Ekstremalna Droga Krzyżowa polega na pokonaniem w nocy wybranej trasy i zmaganiu się z własnymi słabościami

To wydarzenia, które zapoczątkowane w 2009 roku, wymagają od uczestników pokonania co najmniej 40 kilometrów nocą. To nie tylko trasa do przebycia, to próba zanurzenia się w mroku, konfrontacji ze swoimi słabościami i próba ich pokonania w niesprzyjających warunkach. W trakcie nie ma miejsca na rozmowy czy pikniki. Uczestnicy mają szansę podjąć to wyzwanie samotnie lub w skupieniu, oddając się całkowicie walce z samym sobą.

W najbliższy piątek, 15 marca, wydarzenia odbędą się w: Jankowicach (rybnickich), Jastrzębiu-Zdroju, Przegędzy, Radlinie, Żorach oraz Świerklanach. Za tydzień, 22 marca, kolejne wyzwania czekają w: Krzyżanowicach, Pstrążnej, Rybniku, Turzy Śląskiej, Wodzisławiu Śląskim i ponownie w Żorach. TUTAJ szczegóły.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~lowcadebili (146.70. * .58) 14.03.2024 21:33
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~perfektmen (89.77. * .8) 14.03.2024 20:55

~Manual (193.105. * .63), i wtedy pojawiasz się Ty hahahaa, pozdro

~Manual (193.105. * .63) 14.03.2024 20:51
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~perfektmen (89.77. * .8) 14.03.2024 20:44

~Manual (95.143. * .15), jak to się ma do Róbta co chceta? Co ci nie pasuje?

~Fan_jadalnych_świerszczy (46.134. * .149) 14.03.2024 20:11
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Jak ci taka droga krzyżowa, nie odPOwiada to możesz ze swoim partnerem zorganizować własną. Macie swojego biskupa z durszlakiem na głowie, to was PObogosławi, uśmiechnięty POlaku.

~Manual (95.143. * .15) 14.03.2024 19:00
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu