Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

AKTUALIZACJA Zaginiona nastolatka z powiatu pszczyńskiego została odnaleziona

Dziewczynka wyszła z domu we wtorek (19.03.) rano i do wieczora nie wróciła, nie było z nią kontaktu. Poszukiwania zakończono wieczorem po odnalezieniu nastolatki.

Zaginiona nastolatka z powiatu pszczyńskiego została odnalezionaPolicja, ilustracyjne
Poszukiwania zakończono we wtorek przed 20:00.

Z dziewczynką od rana, kiedy wyszła z domu, nie było kontaktu. Policjanci z Pszczyny prowadzili intensywne poszukiwania mieszkanki powiatu. Przed 20:00 oficer prasowa pszczyńskiej policji, sierż. szt. Jadwiga Śmietana przekazała informację o zakończeniu akcji. 

- Niespełna dwie godziny trwały poszukiwania 12-latki, która wyszła rano z domu i ślad po niej zaginął. Nie było też z nią żadnego kontaktu. Zaniepokojeni rodzice zwrócili się o pomoc do Policji. Już chwilę po tym, stróże prawa rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzali wszystkie miejsca, gdzie mogła przebywać nastolatka i ustalali osoby, które mogły ją widzieć. Na szczęście jeden z policyjnych patroli zauważył zaginioną dziewczynkę, która została przekazana pod opiekę rodziny - poinformowała rzecznik policji w Pszczynie.

Nastolatka została odnaleziona cała i zdrowia.

Policja dziękuje za zaangażowanie w poszukiwania i udostępnianie informacji.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ogr (87.207. * .139) 20.03.2024 07:15

Pewnie była u babci i dziadka dzieci często wolą dziadków od swoich rodziców i idą do nich bez zostawienia wiadomości

~Anka_Pisanka (91.225. * .91) 19.03.2024 20:48
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

To może chociaż jakieś wyjaśnienie gdzie była i dlaczego nie dawała znaku życia? Dziwne te informacje.