Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

167 słuchaczy opuściło mury Szkoły Policji. Będą służyć m.in. na Śląsku [ZDJĘCIA]

Kolejni absolwenci szkolenia zawodowego podstawowego rozpoczną służbę w kilku województwach, w tym na Śląsku.

167 słuchaczy opuściło mury Szkoły Policji. Będą służyć m.in. na Śląsku [ZDJĘCIA]Szkoła Policji
20 policjantów zostało dodatkowo wyróżnionych dyplomem przez Komendanta Szkoły Policji w Katowicach za wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków służbowych i pozasłużbowych.

W miniony czwartek (21.03.) po raz pierwszy w roku wielkiego jubileuszu 25-lecia działalności Szkoły Policji, odbyło się zakończenie szkolenia zawodowego podstawowego. Szkolenie to rozpoczęło się pod koniec sierpnia ur., uczestniczyli w nim słuchacze z garnizonów: śląskiego, małopolskiego, opolskiego, podkarpackiego, dolnośląskiego.

- Z wynikiem pozytywnym naukę w szkole ukończyło 167 słuchaczy. Szczególnie cieszy fakt, że słuchaczka z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymała świadectwo z wyróżnieniem - podkreśla nadkom. Marcin Sędek, oficer prasowy katowickiej Szkoły Policji.

Pobyt w szkole to nie tylko nauka, ale również szereg innych przedsięwzięć, w które angażują się słuchacze. W związku z tym, 20 policjantów zostało dodatkowo wyróżnionych dyplomem przez Komendanta Szkoły Policji w Katowicach za wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków służbowych i pozasłużbowych, duży wkład pracy i zaangażowanie w podnoszeniu poziomu kwalifikacji zawodowych, kreatywną działalność kulturalno-oświatową i sportowo-rekreacyjną.

źr. Szkoła Policji, o. sqx

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].