Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

33-latka pobiła byłego partnera. Trafiła prosto do więziennej celi

Dyżurny komisariatu w Pawłowicach otrzymał informację o przemocy domowej. Przybyłym na miejsce mundurowym nikt nie otwierał, jednak z wnętrza mieszkania dobiegało wołanie o pomoc. Policjanci wyważyli drzwi i udzielili pomocy mężczyźnie, którego biła jego była partnerka. Okazało się, że 33-latka była także poszukiwana do odbycia kary więzienia.

33-latka pobiła byłego partnera. Trafiła prosto do więziennej celiilustracyjne, freepik
Szybko okazało się, że 33-latka ma więcej na sumieniu.

Dzielnicowi z Pawłowic zostali skierowani na interwencję do jednego z mieszkań, gdzie według zgłoszenia miało dojść do przemocy domowej. Gdy dotarli na miejsce, drzwi mieszkania były zamknięte, a z wnętrza słychać było krzyki i wołanie o pomoc. Mundurowi nie wahając się ani chwili wyważyli drzwi, aby wejść do środka. Zastali tam zgłaszającego i jego byłą partnerkę - agresorkę.

Policjanci ustalili, że pomiędzy byłymi partnerami doszło do awantury. Kobieta zaczęła bić mężczyznę i demolować mieszkanie. Stróże prawa wylegitymowali obie osoby. Szybko okazało się, że 33-latka ma więcej na sumieniu. Była poszukiwana do odbycia kary więzienia. Została zatrzymana i trafiła do zakładu karnego, w którym spędzi kilka najbliższych miesięcy.

źr. KPP Pszczyna

10 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kruszynka (144.126. * .40) 26.03.2024 11:50

~ZmotoryzowanyPatrol (5.173. * .203)
Nie pierz tutaj, publicznie swoich brudów!

~Frobo (104.28. * .49) 26.03.2024 11:20

Jak to mówiła uśmiechnięta Spurkini? "Przemoc ma płeć"?

~Celuś (46.204. * .46) 26.03.2024 10:56
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~SolidaruchŚmierdzący (188.146. * .30) 26.03.2024 09:28

Pawłowice i wszystko jasne - hłe, hłe !

~andal (87.101. * .229) 25.03.2024 19:17

Jak równouprawnienie to równouprawnienie - to się nazywa poprawność.

~Roksi (31.0. * .202) 25.03.2024 15:51

I się nie bronił przed kobita ? I to się nazywa mężczyzna ?

~ZmotoryzowanyPatrol (5.173. * .203) 25.03.2024 10:58

Dobrze że chłop jej pobił bo to on poszedłby siedzieć za przemoc. Ile jest takich przypadków kiedy kobieta latami znęca się psychicznie? To jest bardzo trudne do udowodnienia - bo nie zostawia fizycznych śladów. Poźniej - problemy - bo chłop pobił babę, mężczyzna popełnił samobójstwo (95 procent samobójców to mężczyźni), mężczyna popadł w alkoholizm. Ile jest domów/ośrodków pomocy dla mężczyzn? - ZERO, wszyscy tylko pomagają kobietom. Nawet prawo jest niekorzystne dla mężczyzn (ile kobiet musiało opuścić mieszkanie za przemoc psychiczną? - ZERO !!!), ilu mężczyzn zostało niesłusznie oskrżonych o gwałt (i to mężczyna musi udowodnić że tak nie było - miał to nagrywać? - gdzie domniemanie niewinności?) Ba! nawet po zgodzie na stosunek kobieta może zmienić zdanie i oskarżyć o gwałt. Kara za fałszywe oskarżenie powinna być podwójna - raz za fałszywe oskarżenie a dwa za czyn o który oskarża. Co jakiś czas słyszymy o tym że mężczyzna musiał za przemoc opuścić mieszkanie (czyli w świetle prawa zostać bezdomnym i okradzionym przez partnerkę (i państwo) z dorobku życia) - a często to właśnie kobieta powinna opuścić mieszkanie za wieloletnie znęcanie się nad partnerem że w końcu facetowi puściły nerwy i podniósł rękę. W takich przypadkach powinno się też kobietę poddać obserwacji w zakładzie zamkniętym. Teraz będzie kwik feministek i madek...

~op (91.192. * .86) 25.03.2024 07:06
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Oj,to nie bedzie sie podobac feministkom Pewnie was poprosza o usuniecie artykulu

~DorotaL (89.64. * .210) 25.03.2024 04:08
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Jako kobieta jestem przeciwna każdej formie przemocy. Mam nadzieję że tamta kobieta za pobicie mężczyzny dostanie minimum 15 lat więzienia.

~Hardy@12 (89.64. * .109) 24.03.2024 19:35
oceniono 1 raz
1

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem