Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kopiąc w drzwi, wtargnął do mieszkania. 23-latek z Jastrzębia usłyszał zarzuty

Policyjny dozór, nakaz opuszczenia mieszkania oraz zbliżania się do pokrzywdzonej. 23-letni agresor został zatrzymany, odpowie m.in. za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

Kopiąc w drzwi, wtargnął do mieszkania. 23-latek z Jastrzębia usłyszał zarzutypolicja, ilustracyjne
Mężczyzna usłyszal zarzuty naruszenia miru domowego, uszkodzenia ciała kobiety oraz znieważenia i naruszenia nietykalności stróżów prawa.

W piątek parę minut przed 20:00 na numer alarmowy zadzwoniła kobietam prosząc o pomoc, gdyż ktoś, kopiąc w jej drzwi, stara się dostać do jej mieszkania. Jastrzębscy policjanci natychmiast udali się na miejsce interwencji.

- Stróże prawa ustalili, iż mężczyzna, kopiąc w drzwi, energicznie otworzył je, przez co uderzył stojącą za nimi jastrzębiankę. 23-latek w trakcie interwencji był pobudzony, agresywny i wulgarny wobec poszkodowanej, jak i interweniujących mundurowych. Jastrzębianin został zatrzymany - przedstawia szczegóły zdarzenia oficer prasowa miejscowej komendy, st. asp. Halina Semik. 

Mężczyzna usłyszal zarzuty naruszenia miru domowego, uszkodzenia ciała kobiety oraz znieważenia i naruszenia nietykalności stróżów prawa. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Mężczyzna ma także zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, ma również opuścić wspólne mieszkanie. Za usłyszane zarzuty grozi mu kilka lat więzienia.

źr. KMP Jastrzębie-Zdrój, o. sqx

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Jdjdj (37.30. * .212) 25.04.2024 18:55

17sto latek powiesił się na przyjaźni i nikt o tym nie napisz we wtorek był jego pogrzeb. Informacje Jastrzębskie.

~obiecankiCacankiPO (87.207. * .139) 25.04.2024 14:57
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Głupek_ze_świeczką_pod_sądem (91.195. * .185) 25.04.2024 08:59

Wiecie gdzie ten łebuń ma te wasze zarzuty i zakazy ?? Głeboko w toopie , zamias bandytę od razu zamknąć do sprawy to mu "wolne sądy" dozory stosują i zakazy zbliżania się, śmiech na sali. W takim stanie jak do dziś działają w polsce sądy są do całkowitego rozpierd.....przenia w jasny wuj.