Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Niedzielny pokaz pełen pasji i talentu akrobatów na szarfach [ZDJĘCIA]

W minioną niedzielę, miłośnicy akrobatyki na szarfach Explozji Tańca mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności, które nabyli podczas sezonu 2023/2024. Wydarzenie, które odbyło się na sali lustrzanej w lokalnej hali sportowej, zgromadziło zarówno uczestników, jak i licznie przybyłych widzów, pragnących podziwiać widowiskowe popisy na wysokości.

Niedzielny pokaz pełen pasji i talentu akrobatów na szarfach [ZDJĘCIA]Explozja Tańca
Zakończenie sezonu zajęć akrobatyki z szarfami odbyło się w niedzielę 9 czerwca.

Niedzielny pokaz pełen pasji i talentu akrobatów na szarfach [ZDJĘCIA]

Pokaz był owocem wielu miesięcy ciężkiej pracy i wytrwałości uczestników, a także zaangażowania ich trenerów. Przez cały sezon akrobaci doskonalili swoje techniki, zdobywając nowe umiejętności i przekraczając kolejne granice swoich możliwości. Na każdych zajęciach ciężko trenowali, aby w końcu móc zaprezentować swoje osiągnięcia przed szeroką publicznością.

Podczas niedzielnego wydarzenia widzowie mieli okazję zobaczyć niezwykłe występy, które łączyły w sobie elementy gimnastyki, tańca oraz sztuki cyrkowej. Akrobaci na szarfach zaprezentowali nie tylko techniczną precyzję, ale również artystyczną wrażliwość, tworząc widowisko pełne emocji i napięcia.

- Nie można zapomnieć o roli trenerów, których wkład w rozwój podopiecznych był nieoceniony. Ich doświadczenie, cierpliwość oraz umiejętność motywowania zawodników przyczyniły się do sukcesu całego przedsięwzięcia. Dzięki ich wsparciu, młodzi akrobaci mogli zrealizować swoje marzenia i zaprezentować się z jak najlepszej strony - wyjaśnia Agnieszka Cichoń z Explozji Tańca. 

Sezon 2023/2024 dobiega końca, ale pasjonaci akrobatyki na szarfach już teraz planują kolejne treningi i przygotowania do przyszłych pokazów. Wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejne występy, które z pewnością dostarczą równie niezapomnianych wrażeń.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].