Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Studiuj bezpłatnie Zarządzanie i inżynierię produkcji w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu!

Innowacyjne połączenie teorii i praktyki: Kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji oferowany przez Akademię Nauk Stosowanych w Raciborzu łączy wiedzę menedżerską z umiejętnościami inżynierskimi. Studenci zdobywają kompetencje w zarządzaniu systemami produkcyjnymi, technikami wytwarzania oraz w projektowaniu i doskonaleniu systemów produkcyjnych.

Studiuj bezpłatnie Zarządzanie i inżynierię produkcji w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu!

Specjalności:

  • Logistyka i spedycja: zarządzanie łańcuchem dostaw i eksploatacja systemów transportowych.
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem i jakością: zarządzanie jakością, dokumentacją techniczną i normalizacją.

Dlaczego warto?

  • Praktyczny profil studiów: program dostosowany do potrzeb rynku pracy, z zajęciami w nowoczesnych laboratoriach.
  • ekspercka kadra: zajęcia prowadzone przez doświadczonych wykładowców i praktyków.
  • Indywidualne podejście do studenta: małe grupy zajęciowe umożliwiają bezpośredni kontakt z wykładowcami.

Opinie absolwentów:

"Praktyczne podejście do nauki, doskonałe wyposażenie laboratoriów i pomoc wykładowców przy projektach inżynierskich były nieocenione." - Paweł Ciuberek

"Możliwość zdobywania wiedzy praktycznej, która już w trakcie studiów była wykorzystywana w pracy zawodowej, była dla mnie kluczowa." - Łukasz Rzewnicki

"Studia wymagają zaangażowania, ale otwierają drzwi do dobrze płatnej pracy." - Jolanta Sebastian

Rekrutacja: Warunkiem przyjęcia na studia jest kwalifikacja na podstawie egzaminu maturalnego. Szczegóły dostępne są w systemie elektronicznej rekrutacji.

Zdobądź wszechstronne wykształcenie i otwórz sobie drzwi do kariery w dynamicznym świecie zarządzania i inżynierii produkcji!

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Tekst sponsorowany