Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wracamy do Mamy. Trwają zapisy na 79. Rybnicką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę

Aktualnie trwają zapisy na pielgrzymkę. Pątnicy wyruszą w drogę 31 lipca.

Wracamy do Mamy. Trwają zapisy na 79. Rybnicką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę
Pielgrzymi z Rybnika i okolic rokrocznie udają się na Jasną Górę. W tym roku wyrusza 31 lipca, na miejscu będą 3 sierpnia. Fot. arch. Nowiny.pl

Tegoroczne hasło pielgrzymki "Wracam do Mamy" ma z jednej strony przypomnieć tym, którzy pielgrzymują od lat, że Maryja jest naszą mamą, jednocześnie chcemy zachęcić tych, którzy nie wrócili po pandemii na pielgrzymi szlak. Oczywiście, zawsze jesteśmy otwarci na nowych pątników - informuje ks. Paweł Zieliński, Kierownik Rybnickiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

Zapisy na 79. Rybnicką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę rozpoczęły się 17 czerwca. Można zapisać się w parafiach lub przez stronę internetową pielgrzymka.rybnik.pl (szczegółowy harmonogram zapisów znajduje się na plakacie).

79. Rybnicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę - plakat

Więcej informacji:

Pobierz Trasa i program 79 pielgrzymki.doc (format doc, rozmiar ~34.2 k)


Tymczasem polecamy fotorelację z wymarszu zeszłorocznej pielgrzymki:

1000 wiernych w drodze na Jasną Górę, czyli 78. Rybnicka Pielgrzymka 2023 [ZDJĘCIA]

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Molka (51.68. * .53) 19.06.2024 07:37

ciemnotaizabobon
Lepiej stać pod żabką i zebrać na nalewkę.

~ciemnotaizabobon (91.213. * .111) 18.06.2024 21:20
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu