Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Funkcjonariusze Służy Więziennej w jastrzębskim zakładzie karnym otrzymali awanse

W poniedziałek (8.07.) w Zakładzie Karnym w Jastrzębiu-Zdroju, z okazji Święta Służby Więziennej przypadającego na 29 czerwca, odbyła się uroczysta odprawa związana z nadaniem wyższych stopni służbowych oraz wyróżnień.

Funkcjonariusze Służy Więziennej w jastrzębskim zakładzie karnym otrzymali awansesierż. sztab. Mariusz Ochodek, Zakład Karny Jastrzębie-Zdrój
Awans otrzymało 38 funkcjonariuszy.

Służba funkcjonariuszy Służby Więziennej w Zakładzie Karnym w Jastrzębiu-Zdroju uhonorowana. W czasie uroczystości nadania wyższych stopni służbowych oraz wyróżnień, dyrektor Zakładu Karnego ppłk Krzysztof Karwowski podziękował funkcjonariuszom za zaangażowanie, sumienność i rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków oraz życzył kolejnych osiągnięć na polu zawodowym i osobistym.

Na wyższy stopień mianowano:

  • w korpusie oficerskim 10 funkcjonariuszy,
  • w korpusie chorążych 4 funkcjonariuszy,
  • w korpusie podoficerskim 9 funkcjonariuszy,
  • w korpusie szeregowych 15 funkcjonariuszy.

Wyróżnienia brązową odznaką "Za zasługi dla więziennictwa" otrzymało 3 funkcjonariuszy.

Sprawdź także: Funkcjonariuszka Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju wyróżniona w czasie wojewódzkich obchodów Święta Służby Więziennej

źr. mł. chor. Justyna Pająk, Zakład Karny w Jastrzębiu-Zdroju

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~10101010 (87.239. * .206) 10.07.2024 21:26

Ile każdy z nich będzie więcej zarabiał? Jaki to % do wypłaty?