Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Apolonia Kolorz z Jastrzębia-Zdroju świętowała 103. urodziny!

To rodowita jastrzębianka pełna uśmiechu i ciepła. Ma wspaniałą, wspierającą i kochającą rodzinę. Szczęśliwe doczekała się 2 wnuczek, 5 prawnuków i jedną praprawnuczkę. Była pracownikiem cegielni i opiekowała się gospodarstwem.

Apolonia Kolorz z Jastrzębia-Zdroju świętowała 103. urodziny! jastrzebie.pl
Apolonia Kolorz przepisu na długowieczność nie posiada.

Apolonię Kolorz, która we wtorek (9.07.) świętowała swoje 103. urodziny, odwiedził prezydent Jastrzębia-Zdroju, Michał Urgoł. Złożył życzenia:

Z okazji Pani 103. urodzin pragnę złożyć Pani najserdeczniejsze życzenia. To niezwykły zaszczyt móc uczcić tę wyjątkową okazję razem z Panią. Sto trzecie urodziny są wyjątkowym momentem, który świadczy o Pani sile, wytrwałości i niezłomnym duchu. Przez te wszystkie lata, Pani życie było natchnieniem dla wielu ludzi, pokazując, że wiek nie ma znaczenia, jeśli jest się pełnym energii, optymizmu i pasji.

Mądrość, doświadczenie i historia są bezcennym skarbem, który przekazuje Pani kolejnym pokoleniom. Pani obecność jest źródłem inspiracji dla nas wszystkich, udowadniając, że w każdym wieku można cieszyć się życiem i pozytywnie wpływać na innych.

Życzę dużo zdrowia, szczęścia, radości i miłości. Niech każdy dzień przynosi uśmiech na twarzy i niezapomniane chwile pełne ciepła. Niech kolejne lata przyniosą nowe plany, spełnienie marzeń i jeszcze wiele wspaniałych wspomnień.

Dołączamy do życzeń! 200 lat Pani Apolonio!

fot. jastrzebie.pl

fot. jastrzebie.pl

źr. jastrzebie.pl, o. sqx

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Edzia3434 (5.173. * .54) 11.07.2024 21:55

I to są godne braw urodziny! Życzę 200 lat! Moja babcia niedawno obchodziła 90. Zamówiłam jej z poczty kwiatowej ulubione goździki i upiekłam szarotkę. Babcia nigdy o moich urodzinach nie zapomniała. Babcia cieszy się dobrym zdrowiem i jest cały czas na chodzie. Chciałabym też na te starsze lata być taka jak ona.