Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pijany kierowca do policji: Chciałem tylko przewieźć pracowników

Takiego argumentu użył podczas kontroli drogowej 40-latek, który nie dość, że był pijany i nie posiadał uprawnień do jazdy samochodem, to jeszcze okazało się, że ma już orzeczone aż trzy sądowe zakazy, wydane w związku z jazdą w stanie nietrzeźwości.

2 października w godzinach popołudniowych na ulicy Katowickiej w Jastrzębiu-Zdroju policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli fiata ducato. Okazało się, że kierowca nie posiada przy sobie ani prawa jazdy, ani ubezpieczenia i ważnego badania technicznego pojazdu. Aby uniknąć konsekwencji za złamanie prawa, mężczyzna próbował wprowadzić w błąd funkcjonariuszy, podając im nieprawdziwe dane osobowe. Szybko wyszła jednak na jaw jego prawdziwa tożsamość. Nie dość, że policyjne bazy danych wykazały, że wobec 40-latka orzeczone zostały już trzy zakazy prowadzenia pojazdów, to jeszcze okazało się, że również i tego dnia kierowca ruszył w drogę mając w organizmie prawie promil alkoholu. Mieszkaniec powiatu wodzisławskiego próbował tłumaczyć swoje zachowanie tym, że chciał tylko przewieźć pracowników do warzywniaka. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.
(acz)

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
DAREK S 03.10.2013 21:27

ciekaw jestem co z nim zrobią

idla 03.10.2013 19:00
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

idiote trzeba zamknać bo kogoś niewinnego zabije