Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wodzisławianin proponował policjantom dwa tysiące złotych

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 36-letniego kierowcę renault, który w zamian za odstąpienie od czynności służbowych, próbował wręczyć im dwa tysiące złotych łapówki.

Wodzisławianin proponował policjantom dwa tysiące złotych

W niedzielę przed godziną 21:00, na ulicy Wyspiańskiego, z uwagi na niepewny styl jazdy, mundurowi zatrzymali do kontroli kierowcę renault laguny. Jak się okazało, przyczyną jego zachowania na drodze był stan, w jakim się znajdował. Badanie alkomatem wykazało u 36-letniego wodzisławianina ponad dwa promile. Zaraz po sprawdzeniu stanu trzeźwości mężczyzna zaproponował policjantom wręczenie 2.000 złotych w zamian za odstąpienie od wykonania czynności. Propozycja ta znacznie pogorszyła już i tak nie najlepszą sytuację 36-latka. Mieszkaniec Wodzisławia trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za próbę przekupienia funkcjonariuszy grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
mhl999 13.11.2013 11:04

po pijaku ludzie plotą różne bzdury i to wystarczy na linię obrony aresztowanego. nazwijmy to nieumyślną propozycją korzyści majątkowej za odstąpienie od czynności służbowych :-D swoją drogą gratulacje dla policji jastrzębskiej, że nie pokusili się na kasę wszak 2 tys piechotą nie chodzi.

Zgred 12.11.2013 19:12
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Te 2000 proponuje przeznaczysz ofiarom poszkodowanym wypadkach jazdy po alkoholu.