Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Seryjny włamywacz z ulicy Bocznej to nastolatek z Jastrzębia

W ręce policjantów wpadł 19-latek, który ma na swoim koncie 8 włamań do domów jednorodzinnych w Wodzisławiu.

Na początku tygodnia wodzisławscy policjanci zostali zawiadomieni o włamaniu do domu w budowie przy ulicy Bocznej w Gogołowej. Kryminalni zajmujący się tą sprawą ustalili, że włamania dokonał 19-letni jastrzębianin. W toku prowadzonych czynności wyszły na jaw inne czyny, których dopuścił się w tej okolicy. Okazało się bowiem, że chłopak upatrzył sobie właśnie ulicę Boczną i tam w okresie do września 2013 roku do kwietnia br. włamywał się do domów jednorodzinnych, garaży i pomieszczeń gospodarczych, z których zabierał m.in. rowery, aparat fotograficzny, przewody elektryczne a nawet puszki z coca-colą. Amator cudzego mienia przyznał się do wszystkich ośmiu czynów i złożył wyjaśnienia. Swoje zachowanie tłumaczył brakiem pieniędzy. O losie 19-latka zadecyduje prokurator. Wiadomo, że jastrzębianin był już karany jako nieletni za podobne przestępstwa. Teraz grozi mu nawet 10-letni pobyt w więzieniu.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
luk 24.04.2014 20:34
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

to jest syn od tego chorego o nicku koło (cała rodzina patologia)

slash 24.04.2014 13:24
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Niech sie roboty chyci,nieroba jedna,to bydzie mioł kasa!