Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dwukrotnie potrącił swoją żonę

REGION. Jastrzębscy policjanci ustalają okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło na terenie jednej z posesji. Dwukrotnie potrącona przez swojego męża 41-latka ze złamanymi żebrami oraz urazem płuc trafiła do szpitala.

Dwukrotnie potrącił swoją żonę

Do zdarzenia doszło w czwartek, przed południem, na terenie jednej z posesji przy ulicy 11 Listopada. Z ustaleń mundurowych wynika, że 45-letni kierowca volkswagena polo, chcąc sprawdzić przed wyjazdem oświetlenie przyczepy, wyszedł z samochodu. W tym czasie jego 41-letnia żona kontrolowała stan bieżnika i oświetlenie volkswagena, klęcząc przed maską samochodu. Po zakończeniu czynności, mężczyzna wrócił do auta i nie widząc żony w zasięgu swego wzroku, wywnioskował, że również i ona już skończyła kontrolę. Niczego nieświadomy ruszył do przodu, przejeżdżając kobietę, która jak się okazało, wciąż była przed samochodem. Usłyszawszy jej krzyk, 45-latek cofnął pojazd, w wyniku czego po raz drugi przejechał swoja żonę. Niestety, nieuwaga kierowcy spowodowała, że nie obyło się bez pomocy medycznej. Jastrzębianka ze złamanymi żebrami oraz odmą płucną została przewieziona do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy.
(acz)
Czytaj także:
http://www.nowiny.pl/patrol/97013-dwukrotnie-potracil-zazdrosna-zone.html

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Obywatel Świata 05.05.2014 15:15

deja vu