Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
9 sierpnia 2017

Średnie wynagrodzenie urzędnika w magistracie wynosi 3631,40 zł

Średnie wynagrodzenie urzędnika w magistracie wynosi 3631,40 zł

Urzędnicy w jastrzębskim Urzędzie Miasta zarabiają średnio 3631,40 zł brutto. Tak wynika z danych nadesłanych przez magistrat. Jest to zdecydowanie mniej od publikowanej niedawno średniej, jaką według GUS uzyskali mieszkańcy Jastrzębia - 6132 zł brutto. 

Niedawno mieszkańców poruszyła informacja, że Jastrzębie-Zdrój jest najbogatszym miastem w Polsce, biorąc pod uwagę dochody mieszkańców - 6 132 zł brutto. Wcześniej publikowaliśmy dane o tym, że wynagrodzenie w całej branży górniczej kształtuje się na poziomie – 7999,67 zł (średnia płaca brutto obliczona przez Główny Urząd Statystyczny w Warszawie). Wiemy również ile średnio zarabiają urzędnicy w Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój. Średnie wynagrodzenie brutto wynosi 3631,40 zł na jednego pracownika. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Drogowcy walczą z atakiem zimy Drogowcy walczą z atakiem zimy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (45)
SJZ23.08.2017 12:38

Brakuje najważniejszej wiadomości ,a mianowicie - ile pracowników ogółem pracuje w magistracie? Czy osoba pisząca robi nam łachę? Uważam, że zarobek też został zaniżony. Powinni podać koszt brutto jednego pracownika- wynagrodzenie bruuto + wszystkie koszty dodatkowe łącznie z funduszem socjalnym i (...).

ekonom10.08.2017 19:55

Podano zaniżone średnie wynagrodzenie miesięczne po uwzględnieniu zatrudnionych antytalentów w Urzędzie Miasta na czas określony - stanowiska nieurzędnicze. To oni zaniżyli tą średnio. Dla urzędników, sprzątaczek, kierowców i innych osób już kilka lat temu za poprzedniego prezydenta była dużo wyższa.Niech portal poda ile osób pracuje w Urzędzie Miasta na stanowiskach urzędniczych i ile pracuje na stanowiskach pomocniczych! O ile zwiększyła sie ogółem obsada za czasów panowania pani prezydent???? Czy o wszystko wyborcy musza sie upraszać?

tomi10.08.2017 17:53

:-) na stronie bip.jastrzebie.pl sa dwa ogloszenia o naborze do pracy ,osboa która sie dostane będzie mocno rozczarowana

Stanisław10.08.2017 16:55

Nagrody netto otrzymują w roku więcej niż podany średni zarobek brutto!!! ILE osób pracuje obecnie w urzędzie. Z tego - ile na stanowiskach urzędniczych, a ilu na innych formach zatrudnienia. Uważam, że podany zarobek jest zaniżony. Mimo wszystko jest on stanowczo za wysoki????

do Franek10.08.2017 13:12

Ale bzdury gadasz. 100 osób taaaa. W snach chyba. Ja w przeciwieństwie do ciebie dowiedziałem sie z UM o ile wzrostło zatrudnienie. Z tego co pamiętam to chyba o 5 osób. 5 osób! A nie k... 100 jak sobie wymyśliłeś. Więc przestań siać ferment!

Franek10.08.2017 13:00

Taka średnia zarobku to była kilka lat wcześniej, Hetmanowa przyjęła ponad 100 osób do UM na inne stanowiska i inne formy zatrudnienia. Niech poda ilość osób zatrudnionych??? Większe nagrody dostaja w ciągu roku kalendarzowego niż ww. kwota!!!
Ponadto powinni podać:
- ile jest urzędników w UM (ile set) i jaki jest ich średni zarobek?
- ile pracowników jest zatrudnionych w UM - nie będących urzędnikami - jaki jest ich średni zarobek?
Ponadto portal powinien podać wysokość zarobków całej kadry kierowniczej, naczelników i innych oficjeli UM. Przecież nie każdy potrafi wyszukiwać lub nie ma na to czasu. Z podawanych informacji powinno wynikać wszystko, a nie puste hasła!!!! Troche obiektywizmu proszę!!!

do Gościa 10.08.2017 12:37

Co to za kursy były na KWK ANNA jakies specjalistyczne żeby pracować na elektrycznym bo jestem po SPZ jako rzeźnik a lubię elektryków gdzie to idzie załatwić może ten facet da namiary co to kączył

Pokaż wszystkie opinie (45)