Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
9 sierpnia 2017

Średnie wynagrodzenie urzędnika w magistracie wynosi 3631,40 zł

Średnie wynagrodzenie urzędnika w magistracie wynosi 3631,40 zł

Urzędnicy w jastrzębskim Urzędzie Miasta zarabiają średnio 3631,40 zł brutto. Tak wynika z danych nadesłanych przez magistrat. Jest to zdecydowanie mniej od publikowanej niedawno średniej, jaką według GUS uzyskali mieszkańcy Jastrzębia - 6132 zł brutto. 

Niedawno mieszkańców poruszyła informacja, że Jastrzębie-Zdrój jest najbogatszym miastem w Polsce, biorąc pod uwagę dochody mieszkańców - 6 132 zł brutto. Wcześniej publikowaliśmy dane o tym, że wynagrodzenie w całej branży górniczej kształtuje się na poziomie – 7999,67 zł (średnia płaca brutto obliczona przez Główny Urząd Statystyczny w Warszawie). Wiemy również ile średnio zarabiają urzędnicy w Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój. Średnie wynagrodzenie brutto wynosi 3631,40 zł na jednego pracownika. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum

Kiedyś zapadały tam wyroki, teraz będzie żłobek Kiedyś zapadały tam wyroki, teraz będzie żłobek

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (45)
SJZ23.08.2017 12:38

Brakuje najważniejszej wiadomości ,a mianowicie - ile pracowników ogółem pracuje w magistracie? Czy osoba pisząca robi nam łachę? Uważam, że zarobek też został zaniżony. Powinni podać koszt brutto jednego pracownika- wynagrodzenie bruuto + wszystkie koszty dodatkowe łącznie z funduszem socjalnym i (...).

ekonom10.08.2017 19:55

Podano zaniżone średnie wynagrodzenie miesięczne po uwzględnieniu zatrudnionych antytalentów w Urzędzie Miasta na czas określony - stanowiska nieurzędnicze. To oni zaniżyli tą średnio. Dla urzędników, sprzątaczek, kierowców i innych osób już kilka lat temu za poprzedniego prezydenta była dużo wyższa.Niech portal poda ile osób pracuje w Urzędzie Miasta na stanowiskach urzędniczych i ile pracuje na stanowiskach pomocniczych! O ile zwiększyła sie ogółem obsada za czasów panowania pani prezydent???? Czy o wszystko wyborcy musza sie upraszać?

tomi10.08.2017 17:53

:-) na stronie bip.jastrzebie.pl sa dwa ogloszenia o naborze do pracy ,osboa która sie dostane będzie mocno rozczarowana

Stanisław10.08.2017 16:55

Nagrody netto otrzymują w roku więcej niż podany średni zarobek brutto!!! ILE osób pracuje obecnie w urzędzie. Z tego - ile na stanowiskach urzędniczych, a ilu na innych formach zatrudnienia. Uważam, że podany zarobek jest zaniżony. Mimo wszystko jest on stanowczo za wysoki????

do Franek10.08.2017 13:12

Ale bzdury gadasz. 100 osób taaaa. W snach chyba. Ja w przeciwieństwie do ciebie dowiedziałem sie z UM o ile wzrostło zatrudnienie. Z tego co pamiętam to chyba o 5 osób. 5 osób! A nie k... 100 jak sobie wymyśliłeś. Więc przestań siać ferment!

Franek10.08.2017 13:00

Taka średnia zarobku to była kilka lat wcześniej, Hetmanowa przyjęła ponad 100 osób do UM na inne stanowiska i inne formy zatrudnienia. Niech poda ilość osób zatrudnionych??? Większe nagrody dostaja w ciągu roku kalendarzowego niż ww. kwota!!!
Ponadto powinni podać:
- ile jest urzędników w UM (ile set) i jaki jest ich średni zarobek?
- ile pracowników jest zatrudnionych w UM - nie będących urzędnikami - jaki jest ich średni zarobek?
Ponadto portal powinien podać wysokość zarobków całej kadry kierowniczej, naczelników i innych oficjeli UM. Przecież nie każdy potrafi wyszukiwać lub nie ma na to czasu. Z podawanych informacji powinno wynikać wszystko, a nie puste hasła!!!! Troche obiektywizmu proszę!!!

do Gościa 10.08.2017 12:37

Co to za kursy były na KWK ANNA jakies specjalistyczne żeby pracować na elektrycznym bo jestem po SPZ jako rzeźnik a lubię elektryków gdzie to idzie załatwić może ten facet da namiary co to kączył

Pokaż wszystkie opinie (45)