Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
29 sierpnia 2017

Strażacy zbierają na sprzęt. Dołączcie do zbiórki!

Strażacy zbierają na sprzęt. Dołączcie do zbiórki!
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Ochotnicza Straż Pożarna w Ruptawie potrzebuje sprzętu, aby móc wywiązywać się ze swoich działań.  Strażacy wpadli na pomysł, żeby ogłosić zrzutkę na jednym z portali organizujących publiczne zbiórki. Możecie również wesprzeć jastrzębskich strażaków. 

Strażacy chcą zebrać przynajmniej 5 tys. złotych. Już wiedzą, na co wydadzą pieniądze.

- Z planowanych wydatków w chwili obecnej mamy zakup atestowanej drabiny 10 metrowej na samochód bojowy wartości ponad 6700 zł oraz pompy pływającej powodziowej do wypompowywania wody z zalewisk i piwnic wartości ponad 5500zł. Dodatkowo musimy uzupełnić braki umundurowania typu kominiarki ognioodporne, buty gumowe pożarnicze oraz latarki iskrobezpieczne wykorzystywane podczas akcji ratunkowych. Pomimo otrzymanych dotacji do zakupu tych sprzętów musimy uzbierać brakująca część kwoty sięgającą około 5000zł - informuję organizatorzy zbiórki.

Druhowie z OSP Ruptawa zapewniają, że mając nowy sprzęt będą mogli skutecznie zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców i apelują o przyłączenie się do zbiórki. Każdy grosz się liczy.

Pieniądze możecie wpłacać tutaj.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Strażacy uratowali kota Strażacy uratowali kota

Odchody zalały szyb windowy Odchody zalały szyb windowy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
nick't04.09.2017 19:15

Tyle słów, tyle komentarzy poparcia a ani złotówki nie wpłacili. Szkoda.

gość31.08.2017 17:42

psiarzu, jeżeli masz psa to lataj po osiedlu lub po lesie, a nie wymagasz wybiegu za publiczne pieniądze. To ty myślisz jak prostak, chcesz to sobie wybuduj!!! Powinny powstać miejsca pracy, mieszkania dla młodych, a jie wwybiegi dla psów, budki dla dzikich kotów, pikniki z PRL, kiermasze czy inne dupsy!!! Kompletny brak myslenia!!!

psiarz30.08.2017 17:38

Boze widzisz i nie brzmisz. Gosciu najpierw musi chociaz pierwszy powstać zeby potem powstały inne. Sorry ale masz prostackie myslenie.

gość30.08.2017 17:30

do godz. 10.53 - Twarz i chwała, że nie będzie tego durnego wybiegu dla psów. Kto to słyszał w centrum miasta robić jeden wybieg - dla całego miasta. Po co i w jakim celu - myślę, że głupoty!

mieszkaniec zx30.08.2017 17:08

Gminy iSołectwa są potrzebne aby płaciły podatki na miasto a wszelakie syfiaste inwestycje miejskie budować na wsiach i sołectwach .

Gość30.08.2017 12:37

A co z OSP Jastrzębie-Górne? Były takie plany i nic. Radny Piechoczek czemu milczysz zawsze jak się zapytają o to?

seboc30.08.2017 10:53

@Gosc

"wybieg dla piesków""

Wybieg urzednikow pokonal. Dwukrotnie nie byli w stanie skutecznie przetargu zorganizowac. Nie bedzie.
Psy na wybiegu vs urzednicy 2:0

Pokaż wszystkie opinie (25)