Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
29 sierpnia 2017

Jastrzębscy żeglarze zdobyli złoto na Mazurach

Jastrzębscy żeglarze zdobyli złoto na Mazurach
fot.: Mazurska Szkoła Żeglarstwa

Zdążyli już nas do tego przyzwyczaić, że pod żaglami czują się jak ryba w wodzie. Chodzi o żeglarzy niepełnosprawnych, którzy wygrali 23. Edycję renomowanych zawodów żeglarskich, jakie w dniach 21-24 sierpnia odbyły się na Mazurach, okolice Giżycka. 

Andrzej Bury, Marian Zakowicz i Bożena Bień okazali się lepsi od swoich kilkudziesięciu konkurentów. Drugie miejsce zajęli Olga Górnaś-Grudzień, Wiesław Wolsza i Halina Świderek (17 pkt.), trzecie zdobyli - Grzegorz Włochowicz, Agata Grzybowska i Marek Kupras (26 pkt). Jastrzębscy żeglarze niepełnosprawni nie mieli sobie równych.  Gratulujemy zawodnikom  i życzymy dalszych sukcesów.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kpt. Jerzy Radomski :"Nie zamierzam zwijać żagli" Kpt. Jerzy Radomski :"Nie zamierzam zwijać żagli"

Rosną przyszli żeglarze Rosną przyszli żeglarze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
menel31.08.2017 10:00

Brawo za zapał i sukcesy

Oko proroka29.08.2017 22:34

Andrzej ,zofiowka, jest z Ciebie dumny pozdrowienia dla załogi ahoj