Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
8 września 2017

Prezydent spotka się z mieszkańcami bez politykowania

Prezydent spotka się z mieszkańcami bez politykowania
fot. JastrzebieOnline.pl

Po wakacyjnej przerwie rusza cykl spotkań prezydent miasta z jastrzębianami pt. „O mieście bez politykowania”. Tym razem tematem głównym będą sprawy związane z seniorami. 

Tematem będzie szeroko rozumiana tematyka senioralna prowadzona przez miasto, w tym "Koperta życia", karta seniora, działalność Klubu Seniora oraz wprowadzenie na terenie miasta teleopieki. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 11 września, o godzinie 17.00 w sali 129A Urzędu Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski kuchmistrz pomaga seniorom Jastrzębski kuchmistrz pomaga seniorom

Odwiedź miasteczko seniora - bezpłatne badania Odwiedź miasteczko seniora - bezpłatne badania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
picknet11.09.2017 7:58

Honorata ty chyba jesteś najstarsza w jastrzebiu i w Europie otaczasz sie starszymi i myślisz ze caly swiat stary jest.

gość10.09.2017 15:53

Oprócz radnych z PO i jej stowarzyszenia oraz kilku nawiedzonych nikt jej nie pszaje. Nawet pracownicy za nią nie przepadają. Marian był sprawiedliwszy.

gpść09.09.2017 19:12

Czy Hetmanowej nie szkoda straconych czterech lat na stagnację miasta! Czy nie powinna już dawno ustąpić z tego stołka? Podobno uważali, że nna była najmocniejszym kandydatem. Wyobraźczie sobie jaki poziom reprezentowało pozostałych czterech kandydatów z PO?

gpść09.09.2017 15:39

Ona też nie jest młódką. Po efektach powinniśmy ją znać!!! Ona tylko obiecuje i nic więcej. Wybory się zzbliżają więc zaczyna kumać!!!!

Honorata09.09.2017 12:51

Jastrzębie to miasto seniorów, jeden wielki dom starców. A całodobowego domu spokojnej starości, z opieką medyczną itp., ani jednego. To jest chyba pomysł na rozmowy bez politykowania. Na Kaszubskiej niszczeje budynek po szkole, który można wyremontować i dostosować do takiej działalności. Młodsi mieszkańcy znajdą tam również pracę. To jest sprawa priorytetowa w tym mieście - bardzo starym mieście (mimo, że jednym z najmłodszych w Pl)

ewald09.09.2017 10:20

Będzie można fotke zrobić bo w tym hrabina z PełO jest najlepsza !!!

gość09.09.2017 9:52

Niech sobie da spokój z tą propagandą. Święty czas żeby pogadała seniorom do kieszeni, a nie do ucha!!! Nadszedł wwielki czas na zmianę priorytetów myślenia.

Pokaż wszystkie opinie (14)