Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
15 września 2017

Uwaga! W sobotę utrudnienia w ruchu!

Uwaga! W sobotę utrudnienia w ruchu!
fot. MOSiR Jastrzębie

W sobotę odbędzie się bieg uliczny „Jastrzębska Dziesiątka”. Zawody cieszą się ogromnym zainteresowaniem.  Na starcie oprócz dorosłych biegaczy będzie można zobaczyć również dzieci i młodzież. Najlepsi otrzymają nagrody pieniężne i puchary. Przeprowadzenie zawodów wiąże się z utrudnieniami na drogach. Warto zapoznać się ze szczegółowym planem imprezy. 

Poniżej zamieszczamy plan ograniczeń w ruchu drogowym na terenie Jastrzębia-Zdroju, które obowiązują w sobotę w godzinach 17:30 do 20:00.

3 NITKA JEZDNI – kierunek poruszania jezdnią od skrzyżowania Alei J. Piłsudskiego z ul. Graniczną i ul. Północną w kierunku Hali Widowiskowo-Sportowej

Od Nawrotu przy skrzyżowaniu Al. Piłsudskiego z ul. Graniczną i Północną do Skrzyżowania Al. Piłsudskiego z ul. Harcerską i Katowicką

Zamknięcie : 17.30

Otwarcie : 19.35

Od Skrzyżowania Al. Piłsudskiego z ul. Harcerską i Katowicką do Ronda Centralnego

Zamknięcie : 17.30

Otwarcie : 19.38

Od Ronda Centralnego do skrzyżowania Alei Piłsudskiego z ul. Mazowiecką i Warszawską z sygnalizacją świetlną

Zamknięcie : 17.30

Otwarcie : 19.44

Od skrzyżowania Alei Piłsudskiego z ul. Mazowiecką i Warszawską z sygnalizacją świetlną do Ronda Sikorskiego

Zamknięcie : 17.30

Otwarcie : 19.50

Od Ronda Sikorskiego do skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Prostą 

Zamknięcie : 17.30

Otwarcie : 19.55

Od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Prostą do Hali Widowiskowo-Sportowej

Zamknięcie : 17.30

Otwarcie : 20.00

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

We wrześniu psy będą miały nowy wybieg We wrześniu psy będą miały nowy wybieg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
gosc do BezPerspektywNaLepszeSJZ16.09.2017 19:28

a pozatym w domu wszyscy zdrowi???

RS16.09.2017 11:08

słyszałem ze Hetman startuje

BezPerspektywNaLepszeSJZ15.09.2017 23:40

Lubią biegać, to niech biegają, ale niech biegną jak zawsze po chodniku. Totalny debilizm z zamykaniem dróg, chociaż nic nie przebije "organizacji" trasy tour de pologne. Jest jar południowy, park zdrojowy, own, bieżnia na boisku miejskim, orliki, ewentualnie tereny po za centrum. Dużo osób ma biec, to podzielcie na tury lub niech biegnie tylko 1/4 z gromadki i się pomieszczą :-D Jak ktoś chce kibicować, to niech jedzie. Promocja miasta żadna, cały czas jesteśmy postrzegani tylko przez pryzmat kopalń, których definitywny koniec za kilka dekad jest nieunikniony. Inwestorzy nie przybędą z powodu tego, że pobiegnie i choćby 10 tys. ludzi, przejedzie milion kolarzy. To miasto potrzebuje innej promocji, nie po to, aby otworzyć kolejną galerię, tylko aby przyciągnąć konkretne firmy produkcyjne, korporacje, które będą chciały inwestować. Wykorzystać bliskość A1, bo na razie jest ona z powodzeniem wykorzystywana na dojazdy do pracy w innych miastach aglomeracji śląskiej. Jednak jak widać, dla władz najważniejszy jest PR, dać "tanią" rozrywkę mieszkańcom, starając się zamazać obraz upadającego, powoli wyludniającego się miasta, które nie jest atrakcyjne ani pod względem zatrudnienia, ani zamieszkania. Jak to się ma do sloganu "Jastrzębie-Zdrój
kopalnie pomysłów, pokłady możliwości" ? Dla dzieci urodzonych w ciągu ostatnich 5 lat nie ma w tym mieście już zdecydowanie żadnej przyszłości. Mieszkańcom nie pozostaje nic innego, jak pobiegać. Ruch to zdrowie.

Gość15.09.2017 22:46

hehehheh

polaczek15.09.2017 13:26

kurdebele znowu ulice poblokujom!!!

gosc 15.09.2017 12:55

jeszcze polaczki nie placza ze ulica zablokowana???