Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 września 2017

Młodzież może za darmo wejść na mecz JKH

Młodzież może za darmo wejść na mecz JKH
fot. Andrzej Klocek

Młodzi jastrzębianie, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich mogą dzisiaj, w piątek, wejść za darmo na mecz Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębia, które zaczyna się o godz. 18.00. 

Piątkowe starcie hokeistów JKH GKS Jastrzębie z młodzieżą SMS-u PZHL Katowice wszyscy uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i średnich z Jastrzębia-Zdroju obejrzą za darmo! Warunkiem bezpłatnego wstępu jest okazanie ważnej legitymacji szkolnej.

To będzie mecz dwóch najmłodszych drużyn w Polskiej Hokej Lidze. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą na Jastorze młodzież SMS-u PZHL Katowice, w którym również nie brakuje jastrzębskich akcentów. W kadrze Orląt jest obecnie aż dziewięciu "naszych". Są to pozyskany w przerwie letniej bramkarz, Oskar Prokop oraz wychowankowie: Kamil Cieśla, Antoni Kot, Miłosz Idasiak, Jan Sołtys, Łukasz Kapusta, Konrad Gruszczyk, Dawid Wróblewski, a także Kamil Wałęga.

Obecna kadra JKH również jest oparta na wychowankach Szkoły Mistrzostwa Sportowego, która wcześniej miała swoją siedzibę w Sosnowcu. Szkołę tą ukończył między innymi nasz drugi szkoleniowiec Rafał Bernacki, uznany za jednego z najlepszych absolwentów, Leszek Laszkiewicz, czy nasz zdolna młodzież w osobach Jakuba Michałowskiego, Dominika Pasia, Dominika Jarosza, Patryka Pelaczyka, Kordiana Chorążyczewskiego i wielu innych. 

W roli faworyta piątkowego starcia stawiani są jastrzębianie, ale chwila nieuwagi w starciu z waleczną młodzież może skończyć się niepotrzebną nerwówką. Na pewno warto w piątkowy wieczór odwiedzić lodowisko Jastor, bo na tafli zobaczymy dwie najmłodsze drużyny w Polskiej Hokej Lidze, co zwiastuje emocje od pierwszej do ostatniej sekundy.

Młodzieży uczącej się przypominamy, że pojedynek z Orlętami Katowice będzie można obejrzeć zupełnie za darmo. Promocja dotyczy uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z Jastrzębia-Zdroju. Warunkiem bezpłatnego wstępu jest okazanie ważnej legitymacji szkolnej.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Ksg27.09.2017 11:55

Każde dziecko ma obowiązek szklony. Po co legitymacie.

Beata 23.09.2017 19:27

Młodzież za darmo na komunikację na hokeja, co rodziców nie mają w końcu 500 plus dostają.