Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
25 września 2017

"Lekarze mają umowy podpisane na trzy miesiące". Czy zamkną szpitalny oddział?

"Lekarze mają umowy podpisane na trzy miesiące". Czy zamkną szpitalny oddział?
fot. JastrzebieOnline.pl

Pacjenci Oddziału Neurologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju obawiają się czy oddział ten nie zostanie zamknięty. Niedawno dowiedzieli się od personelu medycznego, że istnieje taka możliwość. 

- Byłem na rutynowych badaniach na Oddziale Neurologicznym i panie pielęgniarki powiedziały mi, że oddział zostanie zamknięty lada dzień. Pacjenci są w szoku. Bardzo cenimy sobie usługi tego oddziału. Martwimy się, co z nami będzie - mówił zaniepokojony pacjent.

Dyrektor WSS nr 2 Grażyna Kuczera nie kryje tego, że sytuacja jest trudna.

- Chodzi o problemy z zapewnieniem personelu medycznego. Brakuje lekarzy specjalistów chętnych do pracy. Obecnie mają oni podpisane umowy na trzy miesiące. Oddział zapewnia opiekę pacjentom, którzy na nim przebywają. Mogą wydłużyć się kolejki, co do przyjęć planowanych. Na chwilę obecną nie jestem w stanie powiedzieć, jaka będzie przyszłość Oddziału Neurologicznego - wyjaśnia dyrektor WSS2. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowe porządki w szpitalu. Zmiana na stanowisku  Nowe porządki w szpitalu. Zmiana na stanowisku

Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (33)
xxx29.09.2017 5:38

a może to właśnie o lekarzy chodzi...może za dużo chcą? ?? 400zl za godzinę pracy...wydaje mi się absurdem nawet jeśli to lekarz i ratuje życie. ..nie sądzicie. ..

Noname 28.09.2017 22:04

Zamknąć oddział czemu nie... Przynajmniej pani dyrektor będzie miała za co wypłatę sobie podnieść ;)

Jesion28.09.2017 21:52

Ten "Gość" to przecież zwolennik Naczelnika Państwa - sam nie umie myśleć, szkoda komentować. Na plakatach przekonują abyśmy nie dali sobie dmuchać w kaszę ... tylko wcześniej sami do niej na.....

A28.09.2017 16:19

Najprościej zamknąć .....tyle baba potrafi

Dałud28.09.2017 8:04

Tu lekarze są problemem. Nie chcą pracować, to taki strajk szantażujący - dajcie więcej bo umowy krótkie i możemy odejść.

pacjent27.09.2017 6:46

Pani dyrektor to bardzo pracowita kobieta. Jeszcze nigdy szpital nie zyskał tyle ile za jej rządów. Tylko słabo myślący albo człowiek pełen nienawiści może mówić inaczej. Każdy z nas jest potencjalnym pacjentem. Trochę sprawiedliwości i pokory!

haha26.09.2017 22:54

Dowiedzenia dowiedzenia kup se trąbkę do pierdzenia tralala tralala .......

Pokaż wszystkie opinie (33)