Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
26 września 2017

Straż Miejska potrzebuje wsparcia kadrowego

Straż Miejska potrzebuje wsparcia kadrowego
jastrzebieOnline

Straż Miejska w Jastrzębiu-Zdroju nie od dzisiaj boryka się z problemami kadrowymi. Już niedługo ta formacja pozyska nowego funkcjonariusza. 

Jeśli chcecie chronić spokój i porządek w mieście to macie ku temu okazję, ponieważ jastrzębska Straż Miejska prowadzi nabór na stanowisko strażnika. Podanie można składać jeszcze do piątku. Strażnik miejski powinien dobrze orientować się topografii miasta oraz znać prawo.  Powinien też cieszyć się nieposzlakowaną opinią. Dodatkowym atutem będą umiejętności sztuk walk potwierdzone certyfikatami oraz odporność na stres. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dodatkowy strażnik, tylko na jeden dzień Dodatkowy strażnik, tylko na jeden dzień

Znakowanie rowerów odbędzie się w sobotę Znakowanie rowerów odbędzie się w sobotę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
mieszkaniec03.10.2017 20:34

Najwyższy czas rozwiązać tą nikomu niepotrzebną, bardzo kosztowną i nieudolną formację. W Żorach i innych miejscowościach rozwiązano taką formację i świat się nie zawalił, a bezpieczeństwo wzrosło, bo policja jako profesjonalna formacja da sobie radę. Za komuny też była formacja "ormo" znienawidzona prawie przez wszystkich Polaków.

ZYX do "do XYZ"27.09.2017 8:45

Darmowa komunikacja spełniona w 50% - na razie mają ją dzieci, młodzież, uczniowie, studencie. OWN się robi przecież. Dwie największe obietnice właściwie zrealizowane.
A PiS... PiS idzie po trupach do celu łamiąc prawo. Nie wiem czy to lepsza opcja.

do XYZ27.09.2017 8:17

Pani Hetman powinna w pierwszej kolejności zrealizować obietnice wyborcze. Darmową komunikację i inne. A w drugiej kolejności zajmować się innymi sprawami.
PIS jaki jest taki jest. Ale obietnice wyborcze spełnia jako jedyna partia robi to co obiecała przed wyborami.

XYZ27.09.2017 0:54

Pani Hetman robi dużo więcej niż inni prezydenci tego zabitego dechami miasta.... a żule są i będą, tylko wczesniej chowali się po lasach czy opuszczonych budynkach... z ktorymi w końcu coś sie dzieje. Podsumowując mniej narzekania, więcej działania.

Gość26.09.2017 21:32

Jest Vacat? Wywalili tych co nie dopilnowali alkomatu?
Przy naborze nowych strażników proszę sprawdzić czy potrafią dopilnować sra..ych psów i potrafią leżakować po krzakach to im bardzo potrzebne jest w kwalifikacjach.

Ewka4526.09.2017 20:02

Jaki brak pracy??
Oni wyraźnie mówią w rozmowach że wybrali wolność czyli chlanie sranie i zyganie gdzie popadnie bez konsekwencji.
W ośrodku musza być przede wszystkim trzeźwi.
Nie pracuje ten, kto nie chce.
Oczywiście proszę bardzo niech im wybudują ośrodek nie mam nic przeciwko.
A nie że znowu będą zimować na dworcu.
W ośrodku się umyją opiorą itd I to jest adekwatne miejsce gdzie będą mieć czysto ciepło i ludzkie warunki.
Ale nie mogą tam PIĆ.

Do Ewka4526.09.2017 18:03

Za Janeckiego było wspaniale. Bezrobotni pracowali, bezdomni mieli mieszkania, i było świetnie.
Nie zauważyła pani, że bezdomnych przybywa nie z winy Urzędu Miasta, tylko z baraku pracy i warunków do normalnego życia? Zgodzi się pani na zbudowanie ładnego, wygodnego ośrodka dla bezdomnych aby tam dać im zajęcie. Żeby pracowali dal siebie? A może zgodzi się pani na wydanie naszych pieniędzy na sznurek, żeby ich powywieszać? Proszę pomyśleć i zadecydować.

Pokaż wszystkie opinie (18)