Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
4 października 2017

Szarpali się z ochroniarzem, bo chcieli ukraść towar

  • Szarpali się z ochroniarzem, bo chcieli ukraść towar
  • Szarpali się z ochroniarzem, bo chcieli ukraść towar
Więcej zdjęć:
fot. KMP Jastrzębie

Ukradli ze sklepu towar, aby utrzymać zdobyć uderzyli ochroniarza w twarz i szarpali się z nim. Teraz za kradzież rozbójniczą odpowiedzą przed sądem. Grozi im 10 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek, około godziny 12.00 w jednym ze sklepów przy ulicy Rybnickiej. Policjanci byli już w sklepie, ponieważ wezwano ich do klienta, który ukradł towar. Podczas „rozliczania” z kradzieży złodzieja, usłyszeli krzyki dochodzące ze sklepu.

- Okazało się, że dwóch mężczyzn szarpie i bije po twarzy innego pracownika sklepu. W efekcie mundurowi obezwładnili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chcieli za wszelką cenę utrzymać się w posiadaniu skradzionego towaru. Są to mężczyźni w wieku 24 i 19-lat. Mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju grozi do 10 lat więzienia. O ich dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Napad na Przyjaźni. Podbito i okradziono mężczyznę Napad na Przyjaźni. Podbito i okradziono mężczyznę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
bohun05.10.2017 13:06

to byli uchodźcy ? czy imigranci?

Gość05.10.2017 9:01

Miasto, w którym od trzech pokoleń głównie się pije.

Achim 04.10.2017 17:25

To jest chore miasto. Sama patologia...

max do Sądu04.10.2017 16:46

no to łopatki zapitolą ;)

Do sądu04.10.2017 15:56

Jakie grozi?! Czy można znaleźć jakieś okoliczności łagodzące? To powinni dostać 10 lat robót. Mierzeja wiślana czeka. Nowoczesne lotnisko, też czas zacząć kopać.