Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
4 października 2017

Szarpali się z ochroniarzem, bo chcieli ukraść towar

  • Szarpali się z ochroniarzem, bo chcieli ukraść towar
  • Szarpali się z ochroniarzem, bo chcieli ukraść towar
Więcej zdjęć:
fot. KMP Jastrzębie

Ukradli ze sklepu towar, aby utrzymać zdobyć uderzyli ochroniarza w twarz i szarpali się z nim. Teraz za kradzież rozbójniczą odpowiedzą przed sądem. Grozi im 10 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek, około godziny 12.00 w jednym ze sklepów przy ulicy Rybnickiej. Policjanci byli już w sklepie, ponieważ wezwano ich do klienta, który ukradł towar. Podczas „rozliczania” z kradzieży złodzieja, usłyszeli krzyki dochodzące ze sklepu.

- Okazało się, że dwóch mężczyzn szarpie i bije po twarzy innego pracownika sklepu. W efekcie mundurowi obezwładnili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chcieli za wszelką cenę utrzymać się w posiadaniu skradzionego towaru. Są to mężczyźni w wieku 24 i 19-lat. Mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju grozi do 10 lat więzienia. O ich dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ukradł alkohol i zaatakował ochroniarzy. Trafił za kraty Ukradł alkohol i zaatakował ochroniarzy. Trafił za kraty

Złodziejowi czekolady grozi 10 lat więzienia Złodziejowi czekolady grozi 10 lat więzienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
bohun05.10.2017 13:06

to byli uchodźcy ? czy imigranci?

Gość05.10.2017 9:01

Miasto, w którym od trzech pokoleń głównie się pije.

Achim 04.10.2017 17:25

To jest chore miasto. Sama patologia...

max do Sądu04.10.2017 16:46

no to łopatki zapitolą ;)

Do sądu04.10.2017 15:56

Jakie grozi?! Czy można znaleźć jakieś okoliczności łagodzące? To powinni dostać 10 lat robót. Mierzeja wiślana czeka. Nowoczesne lotnisko, też czas zacząć kopać.