Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
23 października 2017

Jerzy Maduzia najlepszym dyrektorem szkoły w Polsce

Jerzy Maduzia najlepszym dyrektorem szkoły w Polsce
fot. Jerzy Maduzia

Dyrektor Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego otrzymał w Warszawie tytuł Super Dyrektora w IV edycji konkursu organizowanego przez miesięcznik „Dyrektor Szkoły” i kwartalnik „Przed Szkołą”.

Kapituła konkursowa podkreślała, że ZS nr 6 stała się dla uczniów miejscem budowania poczucia własnej wartości, odpowiedzialności, doświadczania demokratycznych relacji i wiary, że sukces edukacyjny jest możliwy i osiągalny dla każdego dzięki wspólnym działaniom. Trzeba tylko umieć wykorzystać warunki, jakie stwarza dyrektor wraz z gronem nauczycieli.

- I stało się… Otrzymałem, tak sądzę, najcenniejsze wyróżnienie, jakie mnie mogło spotkać w mojej pracy zawodowej. Dało mi to wiele nowej pozytywnej energii, ale także stało się powodem do przemyśleń nad ostatnimi 10 laty pracy w Sobieskim. Ta wyjątkowa nagroda jest wspólnym dziełem zaangażowanych Nauczycieli, Pracowników Administracji i Obsługi, Uczniów i Rodziców. Przyjąłem tę nagrodę ze świadomością sukcesów i działań, które realizowałem, ale także z bagażem wad, które jak każdy z nas posiadam. Sukces w pojedynkę się nie rodzi, do sukcesu potrzeba wielu wspaniałych i zaangażowanych osób i korzystając z okazji uzyskania tej nagrody chciałem tym osobom podziękować - komentował przyznanie nagrody dyrektor  Jerzy Maduzia. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

ZS nr 6: "Bracia i siostry niepodległej" i dwie nagrody ZS nr 6: "Bracia i siostry niepodległej" i dwie nagrody

ZS nr 6: Szkoła językami stoi ZS nr 6: Szkoła językami stoi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Rodzic23.10.2017 22:22

Gratuluję serdecznie, to wyjątkowe osiągnięcie. Życzę wszystkiego dobrego.

Gość23.10.2017 21:34

Brawo!

Brawo23.10.2017 16:13

Należy się jak psu micha. Choćby za to, że daje dużo możliwości swojej kreatywnej kadrze i ją wspiera. Sukcesy szkoły są możliwe przy takim dyrektorze, który jest podporą, ale przede wszystkim nie podcina skrzydeł swoim pracownikom (jak to się dzieje w niektórych szkołach). Stawiajmy na młodych, kreatywnych ludzi, a oświata jastrzębska dogoni uciekający peleton.

Krystyna Bonczar23.10.2017 15:32

Gratuluję Panie Dyrektorze !

CBA23.10.2017 14:38

W końcu się doczekał. Pisał, pisał i dali z litości oraz dla świętego spokoju.

Franek23.10.2017 11:44

Wielkie gratulację dla Pana dyrektora, kadry pedagogicznej, wszystkich pracowników a przede wszystkich uczniów. Czy Pan dyrektor jako celebryta podjąłby się podwyższenia poziomu nauczania w innych szkołach, np. ZS nr 5???

łajka23.10.2017 11:26

Super! Po wielu latach dobrze Pana Dyrektora wspominam i cieszę się, że moja była szkoła tak prężnie się rozwija. Gratulacje!

Pokaż wszystkie opinie (10)