Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
31 października 2017

Ratownik medyczny wzywał na pomoc policjantów

Ratownik medyczny wzywał na pomoc policjantów
fot. Policja.pl

Jastrzębscy policjanci przyzwyczajeni są do tego, że podejmują różne interwencje. Bardzo często są wzywani do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, aby uspokoić awanturujących się pacjentów. 

Pacjenci przywożeni do WSS nr 2 często są w różnym stanie. Zdarza się, że znajdują się pod wpływem alkoholu. Wówczas ich agresja obraca się przeciwko tym, którzy spieszą im z pomocą - ratownikom medycznym i lekarzom. Tak było również, dzisiaj we wtorek, kiedy około godziny 5:30 na Komendę Miejską Policji wpłynęło zgłoszenie ze szpitala z prośbą o pomoc w opanowaniu krewkiego pacjenta, który stanowił zagrożenie dla personelu medycznego. Ratownicy mówią, że coraz częściej są bezradni, kiedy spotykają się nie tylko z atakami słownymi, ale fizycznymi. Wówczas asysta mundurowych jest konieczna. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Ton02.11.2017 10:38

To faceci ratownicy medycznie nie potrafią sobie poradzić z pijanym?! Jeżdżą po dwóch i jednego pijaka nie obezwładnia?

Endi01.11.2017 22:27

Spieszą się do *** bo nasze społeczeństwo i pismaki robią wielkie afery jak nie przyjadą.Nikt nie chce narażać dupy dla pijaka

Gość01.11.2017 17:18

wywalić bydlaka z gołym tyłkiem na mróz to rozum się obudzi.Nie udzielać pomocy medycznej bandziorom.Nauczyło się bydło awanturować i tłuc szlachetnych ludzi,

Ratownik01.11.2017 14:42

Ty jesteś osaczony on był najeb... Tak jest pracoeałeś liedyś w pogotowiu w 2 osobowych zespołach lub na SOR Bizon nie hejtuj jak nie masz pojęcia o pracy

An 01.11.2017 7:51

Dlaczego oni strajkowali i tak w kolejkach musimy stać i co panowie rezydenci zobaczymy jak to będzie

Smolka31.10.2017 21:30

A pawilonu już nie mają?

ludwiczek31.10.2017 9:49

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Pokaż wszystkie opinie (11)