Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
21 listopada 2017

"W bloku ulatnia się gaz"

"W bloku ulatnia się gaz"
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W poniedziałek jedna z mieszkanek bloku przy ulicy Wrocławskiej zaalarmowała Państwową Straż Pożarną. Jej obawy dotyczyły ulatniającego się gazu. 

-  Na miejsce, czyli na ulicę Wrocławską zadysponowano trzy zastępy strażackie. Za pomocą detektora nie stwierdzono obecności gazu na klatce schodowej - poinformował brygadier Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Na miejsce przybył również policyjny patrol oraz pogotowie gazowe, które również nie stwierdziło obecności gazu w budynku.

- Jeżeli mieszkańcy mają jakiekolwiek obawy związane z ich bezpieczeństwem, np. dotyczące ulatniania się gazu powinni za każdym razem powiadamiać Państwową Straż Pożarną. Zawsze lepiej sprawdzić czy zagrożenie rzeczywiście istnieje, niż nie reagować na nie - mówi brygadier Mirosław Juraszczyk. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Przerwa w dostawie gazu Uwaga! Przerwa w dostawie gazu

Wyciek gazu wystraszył mieszkańców Wyciek gazu wystraszył mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość21.11.2017 23:11

Dziękujemy strażacy za wasze zaangażowanie. Choć z drugiej strony autorka wezwania powinna podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi lokatorami zanim wykręci nr na straż.

smolka do Janusza21.11.2017 21:01

haha bardziej można liczyć na pogotowie Gazowe niż ratunkowe.

Janusz21.11.2017 13:03

Potwierdzam, na straż można liczyć w tym mieście. Profesjonaliści. O pogotowiu lepiej nic nie napiszę.

Gość21.11.2017 9:55

Warto reagować, zanim gaz nas zabije....