Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
21 listopada 2017

"W bloku ulatnia się gaz"

"W bloku ulatnia się gaz"
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W poniedziałek jedna z mieszkanek bloku przy ulicy Wrocławskiej zaalarmowała Państwową Straż Pożarną. Jej obawy dotyczyły ulatniającego się gazu. 

-  Na miejsce, czyli na ulicę Wrocławską zadysponowano trzy zastępy strażackie. Za pomocą detektora nie stwierdzono obecności gazu na klatce schodowej - poinformował brygadier Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Na miejsce przybył również policyjny patrol oraz pogotowie gazowe, które również nie stwierdziło obecności gazu w budynku.

- Jeżeli mieszkańcy mają jakiekolwiek obawy związane z ich bezpieczeństwem, np. dotyczące ulatniania się gazu powinni za każdym razem powiadamiać Państwową Straż Pożarną. Zawsze lepiej sprawdzić czy zagrożenie rzeczywiście istnieje, niż nie reagować na nie - mówi brygadier Mirosław Juraszczyk. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Fałszywy alarm na Poznańskiej. Wezwano pomoc  Fałszywy alarm na Poznańskiej. Wezwano pomoc

Ewakuowano mieszkańców ul. Zielonej. Mógł wybuchnąć gaz Ewakuowano mieszkańców ul. Zielonej. Mógł wybuchnąć gaz

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość21.11.2017 23:11

Dziękujemy strażacy za wasze zaangażowanie. Choć z drugiej strony autorka wezwania powinna podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi lokatorami zanim wykręci nr na straż.

smolka do Janusza21.11.2017 21:01

haha bardziej można liczyć na pogotowie Gazowe niż ratunkowe.

Janusz21.11.2017 13:03

Potwierdzam, na straż można liczyć w tym mieście. Profesjonaliści. O pogotowiu lepiej nic nie napiszę.

Gość21.11.2017 9:55

Warto reagować, zanim gaz nas zabije....