Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 listopada 2017

Dariusz P: Nowy dowód w sprawie. Sąd nie ogłosił wyroku

Dariusz P: Nowy dowód w sprawie. Sąd nie ogłosił wyroku
fot. JastrzebieOnline.pl

We wtorek Sąd Apelacyjny w Katowicach miał ogłosić wyrok w sprawie Dariusza P, który odwołał się od wyroku Sądu Okręgowego w Gliwicach, skazującego go na dożywotnie więzienie. 

Na kilkanaście godzin przed ogłoszeniem wyroku w sprawie Dariusza P, do Sądu Apelacyjnego w Katowicach wpłynęło pismo od firmy, od której oskarżony wynajmował pomieszczenia na swoją działalność gospodarczą, że jest w posiadaniu jednego z komputerów mężczyzny. Nie wiadomo czy dysk z tego urządzenia został sprawdzony przez śledczych. W związku z tym sąd zdecydował, że zanim zapadnie wyrok w tej sprawie należy zbadać komputer. Taka decyzja sądu skutkuje wznowieniem przewodu sądowego.

Przypomnijmy, że do tragicznej nocy doszło w domu znajdującym się w jastrzębskim sołectwie Ruptawa, w maju 2013 roku. W pożarze zginęła żona Dariusza P. - Joanna (40 lat) oraz jego dzieci: Justyna (18 lat), Agnieszka (4 lata), Marcin (10 lat), Małgorzata (13 lat). Dariusz P. mąż i ojciec zmarłych został skazany nieprawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego w Gliwicach na dożywotnie więzienie za zabójstwo swojej rodziny poprzez podłożenia ognia w domu. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dożynki z ogniem w tle. Kto podpalił kukłę? Dożynki z ogniem w tle. Kto podpalił kukłę?

Dariusz P.  jest niewinny? Wnosi o kasację do Sadu Najwyższego Dariusz P. jest niewinny? Wnosi o kasację do Sadu Najwyższego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Aw24.11.2017 13:03

do jóżwa
co ty ćpałeś?

józwa22.11.2017 12:56

Szkoda chłopa , do kościoła chodził , służył do mszy , modlił się i był bardzo głęboko wierzący i wzruszony po śmierci swojej żony i dzieci. Naprawdę szkoda.

atmopolis21.11.2017 19:05

Mało mnie obchodzi ten gość. Dostał wyrok i raczej się nie zmieni. Bardziej obchodzą mnie ci, którzy nas trują codziennie, na dużą skalę. Smog nie bierze się sam, w takich ilościach jak w Jastrzębiu. Palą coraz niebezpieczniejszym syfem. To są potencjalni zabójcy!

gosc21.11.2017 18:24

juz jeden mowil o polakach neonazisci ostatnio w PE, widac sloma wylazi hehe

Rolers21.11.2017 18:04

@gosc do gosc, jesteś typowym przykładem cebulaka i neonazisty mówiąc polaczki.

mikser21.11.2017 17:30

ile lat jeszcze będzie się bawił z polskimi sadami? śmierć za śmierc!!!

gosc do gosc21.11.2017 17:25

nooo tak zapomnialem ze polaczki zawsze najmadrzejsze sa i nawet definicja terrorysty ich nie przekona hehe

Pokaż wszystkie opinie (14)