Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
21 listopada 2017

Dariusz P: Nowy dowód w sprawie. Sąd nie ogłosił wyroku

Dariusz P: Nowy dowód w sprawie. Sąd nie ogłosił wyroku
fot. JastrzebieOnline.pl

We wtorek Sąd Apelacyjny w Katowicach miał ogłosić wyrok w sprawie Dariusza P, który odwołał się od wyroku Sądu Okręgowego w Gliwicach, skazującego go na dożywotnie więzienie. 

Na kilkanaście godzin przed ogłoszeniem wyroku w sprawie Dariusza P, do Sądu Apelacyjnego w Katowicach wpłynęło pismo od firmy, od której oskarżony wynajmował pomieszczenia na swoją działalność gospodarczą, że jest w posiadaniu jednego z komputerów mężczyzny. Nie wiadomo czy dysk z tego urządzenia został sprawdzony przez śledczych. W związku z tym sąd zdecydował, że zanim zapadnie wyrok w tej sprawie należy zbadać komputer. Taka decyzja sądu skutkuje wznowieniem przewodu sądowego.

Przypomnijmy, że do tragicznej nocy doszło w domu znajdującym się w jastrzębskim sołectwie Ruptawa, w maju 2013 roku. W pożarze zginęła żona Dariusza P. - Joanna (40 lat) oraz jego dzieci: Justyna (18 lat), Agnieszka (4 lata), Marcin (10 lat), Małgorzata (13 lat). Dariusz P. mąż i ojciec zmarłych został skazany nieprawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego w Gliwicach na dożywotnie więzienie za zabójstwo swojej rodziny poprzez podłożenia ognia w domu. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pokłócił się z dziewczyną i trafił do policyjnej celi Pokłócił się z dziewczyną i trafił do policyjnej celi

Dariusz P. skazany na dożywocie. Apelacja oddalona Dariusz P. skazany na dożywocie. Apelacja oddalona

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Aw24.11.2017 13:03

do jóżwa
co ty ćpałeś?

józwa22.11.2017 12:56

Szkoda chłopa , do kościoła chodził , służył do mszy , modlił się i był bardzo głęboko wierzący i wzruszony po śmierci swojej żony i dzieci. Naprawdę szkoda.

atmopolis21.11.2017 19:05

Mało mnie obchodzi ten gość. Dostał wyrok i raczej się nie zmieni. Bardziej obchodzą mnie ci, którzy nas trują codziennie, na dużą skalę. Smog nie bierze się sam, w takich ilościach jak w Jastrzębiu. Palą coraz niebezpieczniejszym syfem. To są potencjalni zabójcy!

gosc21.11.2017 18:24

juz jeden mowil o polakach neonazisci ostatnio w PE, widac sloma wylazi hehe

Rolers21.11.2017 18:04

@gosc do gosc, jesteś typowym przykładem cebulaka i neonazisty mówiąc polaczki.

mikser21.11.2017 17:30

ile lat jeszcze będzie się bawił z polskimi sadami? śmierć za śmierc!!!

gosc do gosc21.11.2017 17:25

nooo tak zapomnialem ze polaczki zawsze najmadrzejsze sa i nawet definicja terrorysty ich nie przekona hehe

Pokaż wszystkie opinie (14)