Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
27 listopada 2017

Prace remontowe w mieście dobiegają końca

Prace remontowe w mieście dobiegają końca
fot. UM Jastrzębie

Prace remontowe na jastrzębskich drogach dobiegają końca. Ulica Mazowiecka już została oddana do użytku. Zdrojowa ma zostać oddana do użytku w tym tygodniu. 

Ulica Mazowiecka została już oddana do użytku. Remont, który kosztował blisko 2 mln złotych, sprawił, że jedna z bardziej uczęszczanych ulic w naszym mieście zyskała nową nawierzchnię wraz z podbudową. Łącznie przebudowano aż kilometr drogi. Obecnie trwają jeszcze prace związane z budowaniem chodników, oświetlenia i ścieżek rowerowych.

- Natomiast ulica Zdrojowa do użytku powinna zostać oddana w najbliższy wtorek. Inwestycja za 1,5 mln złotych w projekcie miała wymianę nawierzchni na asfaltowo-betonową, jak również nowe chodniki – informuje jastrzębski magistrat.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa rozbiórka wiaduktu przy ul. Nepomucena Trwa rozbiórka wiaduktu przy ul. Nepomucena

Na terenie miasta prowadzone są remonty dróg Na terenie miasta prowadzone są remonty dróg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
Radio Teheran28.11.2017 15:38

Pospolite dziadostwo. Za co sie w UM nie wezma to spitola.
Trudno uwierzyc, ze wczoraj nikt w UM nie posiadal wiedzy, ze prace zakonczone na czas nie beda.
Pochwalili sie osiagnieciem.

@ do tych z koryta miejskiego28.11.2017 13:47

"ulica Zdrojowa do użytku powinna zostać oddana w najbliższy wtorek"

Mamy inny kalendarz w Jastrzębiu? Jest wtorek a tam dalej jak grzebali tak grzebią i objazdy w dalszym ciągu. Chyba że fotograf zajęty i nie miał kto zdjęcia zrobić carycy.

Leszek28.11.2017 13:40

To jest dobra informacja na pierwszego kwietnia 2018r

Gość27.11.2017 22:18

Propaganda sukcesu za czasow PRL byla bardziej wyrafinowana

@ do max27.11.2017 21:03

No i w następnych wyborach powinien wygrać ten co będzie miał w programie czystki w UM a w szczególności wywalenie Pilarskiej i całej zasiedziałej świty.

do max27.11.2017 18:58

Jak pamiętam w Jastrzębiu zdroju jeszcze nigdy po 1989 roku Miasto nie wykonało żadnej budowy czy remontu w terminie a przy tym dokładnie zgodnie ze sztuką budowlaną .

max27.11.2017 17:05

Koszt remontu 2 miliony a wjazd z Mazowieckiej w Pomorską fuszera nie z tej ziemi, wylałbym na zbity pysk tego który to odebrał

Pokaż wszystkie opinie (26)